Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szopipárna nem helyettesíthe...

A szopipárna nem helyettesíthető mondjuk egy sima összetekert pléddel, vagy kispárnával, amit mindig oda teszek (derekamhoz stb. ), ami fáj?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy megvenném én, de elég drága, és mivel nem lehet kipróbálni (ismerősöktől meg nem kaptam), így félek, hogy nekem nem is válna be, akkor meg fölöslegesen adtam ki rá több ezer ft-ot. Ezért gondolkodtam azon, hogy végülis helyettesíthető, nem?
2010. júl. 14. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:

de érdekes pont mi is ezt beszéltük tegnap a párommal:)mi azt csináljuk hogy veszünk egy vagy két olcsó plédet az ikeába már 200ftért van és ezt tekerjük össze nagymamám meg

varr rá huzatot...a babának is jó lesz mert tegnap voltunk babalátogatóba itt is így bolt a baba:)mi sem veszünk ennyiért...38 hetes

2010. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De lehet! Én sem vettem, meg és nem is hiányzik. A babám 2,5 hónaposan a sima párnát sem szereti szopinál, csak a kezem lehet ott. Más nem.
2010. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megvettem a szoptatós párnát, de csak terhességem alatt használtam (jobban tudtam vele adludni). Szoptatáskor nekem egyáltalán nem jött be és a babámnak sem. Én már 6 hónapja szoptatok és megoldom párnával stb... Teljesen kényelmes nekem és a lányomnak is. Ja, és ha fekve szoptatsz, akkor meg egyáltalán nem kell. Nekem felesleges pénzkidobás volt szoptatás szempontjából, nekem ez a véleményem.
2010. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Helyettesíthető,de az meg sem fogja közelíteni.A szopipárna elég nagy,h jól el lehessen helyezni,és elférjen rajta a baba,és a tölteléke miatt jobban fekszik rajta a baba mint egy sima párnán.Nekem az ikreimhez volt,és az egyik leghasznosabb dolog amit vettünk.Én nagyon sokáig használtam.

Nézd meg teszveszen vagy vaterán,használtan olcsóbban is hozzá lehet jutni.

2010. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kaptam egyet, de gyorsan tovább is adtam, mert használhatatlannak tartottam. Nekem a legkényelmesebb a fekve szoptatás volt. Kísérletezz, hogy melyik pozícióban nem fáj semmid.
2010. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 is, de nem szeretem. Legalábbis terhesen nem jó, túl hangos éjjel és nekem kemény is volt, pedig már összeestek benne a golyók... A gyerek elvolt benne, de szoptatáshoz sem használtam. Én is a takarómat fogom össze és az megy a lábam közé éjjelre, azt még elviselem. :)
2010. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált! Lehet, hogy a plédes megoldás is jó, de a párnában a tölteléke a pláne, hogy a gyöngyök miatt úgy alakítod, ahogyan éppen kell.
2010. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!