Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok,...

35 hetes terhes vagyok, reggel óta be van dagadva a lábam, (lábujjam lábfejem és a talpam) nem vészes, de nem kellemes, és forrónak érzem, ez jelent valami gondot?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdődő toxikózis is lehet, menj le a védőnőhöz, nézzen a vizeletben fehérjét és mérje meg a vérnyomásod, hátha magas. Ha mindkettő negatív, akkor semmi gond, rakd fel a lábaidat valamit, hogy magasabbal legyenek, mint a szíved és pihenj, hűtsd magad a nagy melegben. Ha talál valamit netán, akkor pedig orvos, mert a toxikózis nem játék, én heteket feküdtem vele kórházban. Kívánom, hogy csak a meleg legyen a bűnös.
2010. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Az késő lenne, ha holnap mennék el, mert holnapra esedékes a védőnő úgyis, vagy ne halogassam?
2010. júl. 14. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha van otthon vérnyomásmérőd, akkor mérd meg és ha 140/90 alatt van, akkor maradhatsz otthon. Ha e fölött, akkor irány a védőnő vagy a dokid. Ha nincs vérnyomásmérőd, a közérzeted jó, nem fáj a fejed, nem szédülsz, nem látsz apró fekete pontokat rohangálni a szemed előtt, akkor elég holnap. De holnap feltétlenül mondd meg, hogy bedagadt a lábad és szeretnéd, ha megnézné a fehérjét a vizeletedben.
2010. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs vérnyomásmérőnk. Semmi bajom azon kívül, hogy fura érzés a lábamban. Hűvös vízbe befeküdtem egy fél órát, azóta kicsit jobb lett, remélem ez csak vizesedés, de holnap kiderül. Köszönöm a segítséget.
2010. júl. 14. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!