Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az aktustól számítva hányadik...

Az aktustól számítva hányadik napon mutatta ki nektek a teszt az eredményt? Mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom, menstruáció napján legkorábban, de mivel nekem világéletemben rendszertelen volt, vagy kimaradt ezért nem tudok pontosan számolgatni sajnos

2019. szept. 3. 16:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én figyeltem mindig is a ciklusomat. Általában 25-27 nap között jött meg, a telefonomban egy applikáció mindig jelzett hogy mikorra számíthatok rá.

Így amikor jelzett a telefonom, aznap reggel teszteltem. Pozitív lett.

Nem aktus után számolgattam, mivel ovu körül 7 napból 7 napot csináltuk

2019. szept. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Eleg gyakran szexelunk, ugyhogy nehez lenne megmondani, melyik aktustol hany napra :)) Elmaradt menzesz utan 3 hettel lett csak pozitiv, amikor egyeb problemara gyanakodtam :D
2019. szept. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Aktus utan 12. Napon. Nemvart elott 3 nappal.
2019. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nemvart elott 2 nappal,bocsi,elirtam.
2019. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 georgina1221 ***** válasza:

Szia!

A kislányomnál ovu után 10 nappal lett pozitív a teszt; most pedig ovu után 9 nappal. Mindkétszer ovuteszteltem, így tuti az ovu időpontja

2019. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak a legkisebbet tudom, melyik aktusból lett. 18 nappal utána csináltam a tesztet, ami halvány pozitív lett.
2019. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Melinda 777 válasza:
sziaa nekem aktus után 3 4 nap egyik erős masik halvány csikkal ki mutatta pozitív es ma mar 6 hónapos áldot kis fiam van ❤️👑
2021. febr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!