Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is volt PMS szerű...

Nektek is volt PMS szerű tüneteitek a terhesség korai szakaszában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap, 09.05-én kellene megjönnie hivatalosan, Predictor Early három egymást követő nap egyre pozitívabb lett, mára igen erős a jel.

A kérdésem az, hogy nektek voltak PMS szerű tünetek a legelején?

Gondolok olyanra, hogy alsó hasi nyomó fájdalom, mint ha meg akarnak jönni. Szurkálás. Vagy egyéb más. :)


Köszönöm előre is a tapasztalatok leírását.


(Nagyon régóta várjuk már a kis jövevényünket, sajna idén volt egy vetélésem ~7 hetesen.

Akkor a nőgyógyászom előtte pár nappal azt mondta, nyugodtan mondjuk mostantól már el a család tagjainak. Elmondtuk másnap anyuéknak (férjem nagyon akarta), aztán másnap beindult a vetélés. Kórházban még vérzés közben uh-ztak hogy akkor most mi van odabent, akkor hallottam szívhangot először, de még aznap kijött. Ez történt áprilisban. Most már úgy ahogy túl vagyok rajta.)


29 vagyok



2019. szept. 4. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasi görcs, derékfájás, meg akar jönni érzés.
2019. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanolyan tüneteim voltak ezért nem is teszteltem napokig csak vártam hogy megjöjjön, aztán 5. nap úgy döntöttem hogy tesztelték ☺️

37 hkm

2019. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

És ezek a tünetek nektek mennyi ideig tartottak ki?

2019. szept. 4. 13:48
 4/8 khniki ***** válasza:
Igen, nekem 2 hétig tartottak a görcsök, fokozatosan múltak el.
2019. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokáig nálam már 2. Trimeszterbe léptem mire elmúltak

37 hkm

2019. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! En ma vok 6 hetes,mara mondom azt,hogy nem gorcsolok. 12. Dpo n tesztem pozit es azota tartott. Lehet most sem mulik el teljesen,mert szurkal a hasam neha,majd kideul. Puffadok,mintha a 6. honapban lennek ugy nezek ki. Sokat jarok pisilni,hangulatingadozasaim vannak. Cicijeim fajnak. Mas nalam nincs.
2019. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nekem azóta elmúltak a főbb PMS tünetek. Ami megmaradt: feszülő mellek, telítettségérzés, nem kívánok már elég sok ételt, és ami most bejött:

nyilalló szurkálás érzés naponta többször elől, alul, jobb oldalon, de mindig ugyanazon a ponton, egyszer se máshol. Nektek is volt? Ez normális? Félek.


4+6napos lettem, juhéé

2019. szept. 11. 17:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet jobb oldalt agyazodott be es azt erzed. Normalisak a szurkalasok,kisebb gorcsok. En penteken leszek 7 hetes,ma elojott ujra a mindjart megjon erzes😫
2019. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!