Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek szèp nèv?

Szerintetek szèp nèv?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon sokat tanakodunk a pàrommal hogy mi legyen a hamarosan születendő fiùnk neve. Sajnos nemigazàn jutunk kösös nevezőre. Idàig a Zente az a nèv ami hònapok òta nem vàltozott,viszont most jött bennem egy fèlelem èrzès hogy jò lesz-e ez a nèv,idàig mindenki akinek mondtuk csak hùzta rà a szàjàt :( nem szeretnèm azt hogyha majd megkèrdezik tőle hogy mi a neve,ès mondja furcsàn nèzzenek rà az emberek,ès tudom hogy nagyon sok nèvnèl van a csùfolòdàs,de azèrt mègis. Kèrlek titeket adjatok tanàcsot, mi a vèlemenyetek erről a nèvről? Hallottatok màr egyàltalàn? Nyugodt szìvvel adhatjuk ezt a nevet a kicsinknek?
2019. szept. 5. 09:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Megcserélném a két keresztnevet, hogy egyértelmű legyen, hogy a Zente is utónév. Szerintem szép név, van is ismerős kisfiú ezzel, de láthatóan még sokat asszociálnak róla a színészre.
2019. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem önmagában tetszik, de egy picit nyelvtörős a vezetéknévvel meg mivel sokan vezetéknévnek hiszik, szerintem jobb lenne csak egy keresztnév vagy másodiknak rakni (bár a Rolanddal még jobban torlódik).
2019. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Weingart Zente Roland. Kicsit ízlelgettem, szerintem teljesen jó név. De ne kérdezgess másokat, mert csak elbizonytalanodsz.
2019. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem tetszik.

Ősi magyar név, szőrös bácsikra illik maximum, nem kisfiúkra.

2019. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

NEKEM NAGYON TETSZIK EZ A NÉV.

Egyik barátnőm fiát is így hívják, most lett 1 éves.


Viszont nem adnám a Roland nevet mellé. A Roland nagyon hagyományos ehhez a különleges névhez. A vezetéknév is elég erős név.


A másik, hogy ne vedd a szívedre ezeket a reakciókat és megjegyzéseket. Mi is átéltük és fel is húzott egy párszor hogy másik miért akarnak ebbe beleszólni. Ez annyira privát és személyes dolog.

Pedig szép magyar neveket találtunk ki, mi is elég nehezen. Márton és Emese.


Az a legfontosabb hogy ti találjátok meg a megfelelőt. Még az anyósomtól se fogadom el a kritikát.

2019. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, bár ez a kemény hangzású vezetéknév mellé én is csak egy keresztnevet raknék.

Nekem tetszik a Zente egyébként is,ezzel a vezetéknévvel is szépen hangzik. Meg egyébként a Roland nevet is nagyon bírom.:)


Gratulálok a picihez!

2019. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó név, fel is írtam a listámra :).

Nekem személy szerint Roland nélkül jobban tetszik.

2019. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!