Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sztk-s terhesgondozásért is...

Sztk-s terhesgondozásért is kell fizetni, vagy csak magánorvosnál? Ha felkérem az sztk-s nőgyógyászomat, hogy vezényelje le a szűrést, kb. mennyi összegre számítsak? (18. kerületi Sztk)

Figyelt kérdés

Hèra Anna doktornőhöz járok, maximálisan megbízok benne. Eldöntöttem hogy őt szeretném felfogadni, viszont nem tudom hogy hogyan és mint tegyem, miket kérdezzek és mennyi összegre számítsak.


Terhesgondozáson csak a nőgyógyászommal fogok találkozni, vagy más vizsgálatot is csinálnak ilyenkor?



2019. szept. 5. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az SZTK-s gondozásért nem kell fizetni, viszont ha felfogadott az orvost akkor szülésnél igen.
2019. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szülést akartam írni a címben
2019. szept. 5. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Kell fizetni, ha felfogadod. A tarifát meg szokták mondani az orvosok.
2019. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában 100-150ezer körül van az átlag doki.
2019. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 válaszoló!

A terhesgondozásért is? Mert a szülésért gondoltam, csak a terhesgondozásról nem tudom, hogy kell e fizetni.


Amúgy a szülési tarifát köszönöm mindenkinek!

2019. szept. 6. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztks terhesgobdozásért nem kérhet pénzt.
2019. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szülésért szoktak 100korul elkérni. Más kérdés hogy ez így ebben a formában nem annyira törvényes. De hát nevezhetjük halapenznek.
2019. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!