Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhesen normálisak...

5hetes terhesen normálisak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,5hetes terhes vagyok ma pontosan.

Mellfeszules valamint a derekam leszakad neha kissebb hasi szurkalasok es megnovekedett etvagy viszont az edessegektol jon a gyomorsavam es oklendezem vissza pl a csokit.Ezek nem tul korai tunetek 5hetesen hogy meg csak ma toltottem?Ez meg lesz majd rosszabb is?Most azt mondom szepen indul mert elviselhetoek.Elso baba 1ev utan sikerult nagyon izgulok es felek hogy a derekfajdalom esetleg egy rossz jel lehet..Kerlek nyugtassatok meg es ne nezzetek butanak..Nektek hogyan tortent ?szivesen olvasnek torteneteket a terhessegetekrol a kezdetektol teljesen ..


2019. szept. 6. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális, szedj magnéziumot!
2019. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen szedek napi 1et.lehet tobbet is?
2019. szept. 6. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Édességet én sem bírok a terhesség elejétől kezdve.Nem is kívánom szerencsére.Nekem is voltak ilyen tünetek,viszont a 6 hetesen indult be és a legrosszabb a 10.héttől volt egészen a 16.hétig.

20hkm.

2019. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
uhh,es sokszor vagy rosszul?vagy voltal rosszul?hanyas?en meg nem hanytam hala istennek csak liftezik de az sem kellemes..Meg persze alig tudok fekudni a melleim miatt nem talalok egy jo poziciot..Es ez meg majd csak rosszabb lesz mikor majd a pocak is noni fog
2019. szept. 6. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet többet is, nem gyógyszer. Van akinek ha erős fájdalma van, 3x2-t szed terhesség alatt. Bizony voltak napok, amikor én is rászorultam ekkora adagra, pl. amikor a 9. hétig pokoli beszúrásaim voltak.
2019. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ohh..akkor rendben van ..Igy mar ertheto :))

Es esetleg tudtok mi az a maximum amit lehet enelni ilyenkor? pl egy bevasarlasnal emelhetek vagy esetleg ilyesmi?Nem szeretnem elveszteni a figyelmetlensegem miatt esetleg

2019. szept. 6. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Összesen kétszer hánytam,de iszonyat volt az a pár hét.Nsgyon rosszul voltam.Étvágyam sem volt.Most így 20 hetesen egész jol vagyok. :) Az alvás nehéz mert hason alvó voltam.Most csak háton és oldalt.Elég nagy a hasam.
2019. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl a hányinger, émelygés kezdődött el viszomylag hamar, úgy az ötödik hét elején. Szerintem nem kell aggódnod, mindenkinél egy kicsivel másabb a terhesség eleje és igazából az egész. Valakinek hamarabb, valakinek később jönnek a tünetek, vagy szinte alig van/erősebb. Ha nagyon aggódsz kérdezz majd rá az orvosnál, pontos választ úgyis ő tud adni :)
2019. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!