Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? (Többi lennt)

Figyelt kérdés
Nos. Kezdjem az elején.Augusztus hónap első napján megvolt a menszeszem , 6-7 napig tartott normálisan. Aztán augusztus végén 26 ikán is megjött ugyszint 6-7 napig tartott. Tehát egy hónapban kétszer volt a menstruációm. Volt hogy már előfordult velem ez a "furcsaság" nagyon nagyon ritkán max egy évben egyszer ha ilyen volt szóval nem paráztam rá, a sok stressz okozza egyébként ezt én is tudom.Szeptember elsején együtt voltam a párommal , és "megszakításos" módszerrel szeretkeztünk. Óvszerbe ment el , így elvileg nem lehetnék terhes, de ugye ez sem kizárt. De. Azóta eltelt 5 nap, és most "szurkáló" érzést érzek lent a hasamnál, étvágyam olyan mint eddig , rosszullétet még nem igen tapasztaltam, fáradtságot azt viszont igen .Lehet, hogy csak beképzelem de semmi sem lehetetlen. Szerintetek ? És mi van akkor ha a mostani hónapban nem fog megjönni , azért mert augusztusban 2 alkalommal jött meg ? Teszteljek így 5 nap után vagy hány napot várjak 8-9-et , hogy biztosabb legyen a teszt eredmény?

2019. szept. 6. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor óvszer volt a péniszén mikor benned volt, vagy nem?

Ha nem, akkor is csak leghamarabb 14 nap után, tehát szept 15én mutatna bármit a teszt.

2019. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olyan értelemben megszakításos , hogy mielőtt elment volna , felhúzta az óvszert ,hogy ne belém meg összevissza élvezzen el.
2019. szept. 6. 17:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A menstruációt nem érdekli, hogy milyen hónapot írunk. A leírás alapján az előző ciklusod 25 napos volt, ami még bőven a normális kategória. Most a ciklusodnak a 12.napján vagy, vagyis amit érzel, az nagyobb eséllyel peteérés, de semmiképp nem terhesség. (A 25 napos ciklus amúgy is feltételezi, hogy a középidőnél kicsit hamarabb van peteérésed.)


Mindenesetre ha nem akartok gyereket, akkor már az elején húzzon a pasid gumit. Sokszor leírtam már, nincs értelme kicsit baxni. Pont ugyanolyan kockázatos, mint nagyon, csak senkinek se igazán jó.

2019. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
5 nap után semmit nem fog mutatni a teszt mert még a beágyazódás sem történt meg
2019. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy gondolom hogy olyan hónap közepén kellene tesztelnem.

Huszonévesek vagyunk , és egyszerűen nem tudom rávenni hogy az elejétől használjuk a gumit .

(" nem kicsit baxunk" mert egy aktus körülbelül egy órás, na de nem azért mert nem tudunk elmenni, csak egyszerűen úgy szeretjük ha minél tovább elhúzzuk, pici szünetekkel, úgy elmenni is sokkal jobb. Én is ő is utáljuk ha hamar kivégezzük egymást)

Szóval igen ezért nem tudom rávenni , hogy az elejétől húzzon gumit , "mert nem olyan érzés" , folyton ezt mondja, és van hogy egyenest összeveszünk ebből .

Tablettát semmiképp sem akarok szedni,sok embert tönkretett az ismerőseim közül , tanultam az ő példájukon. De ez így szerintem is felelőtlenebb megoldás ,nem tudom , valahogy rá kell vegyem , mert nem akarom ezt a rettegést minden hónapban bármilyen kicsi "észrevétel" miatt.

2019. szept. 6. 17:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"és egyszerűen nem tudom rávenni hogy az elejétől használjuk a gumit"


Mi vagy te, valami bólogató kutya? Megmondod, hogy vagy felveszi az elején, vagy nincs szex. Nem értem, ezen mégis mi olyan marha bonyolult.


Egyébként meg ahogy írták: nem az számít, hogy milyen hónap van. Az utolsó ciklusod ez alapján 26 napos volt, ami tök normális, nem is értem, miért akadsz fenn rajta.

2019. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy nem tudod rávenni?


"Szívem, gumi nélkül be nem tudod!"


Kb. ennyi. Vagy esetleg méhszájsapkán nem gondolkodtál még?

2019. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
*be nem dugod
2019. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem nagyon fogtad fel, mire utalok a "kicsit baxni" kifejezéssel, de tkp mindegy. Látszik, hogy nem vagy vmi okos.
2019. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó. Lehet nem vagyok valami okos, de szerintem te meg előbb tanulj meg írni, aztán majd beszélhetünk, és kiderül ki milyen okos 😉
2019. szept. 6. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!