Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap kezdem a 12. hetet és...

Holnap kezdem a 12. hetet és elfogyott az Utrogestanom. Baj az ha 1 héttel hamarabb hagyom abba?

Figyelt kérdés
Elvileg a 12.hét végéig kellene szednem. Abban a tudatban voltam hogy van még belőle egy levéllel.
2019. szept. 8. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha progeszteron hiányod van akkor baj.
2019. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 14. hétig kellett szednem. Írass fel...szerintem a házidokid is felírja.
2019. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Baj, ha hirtelen megvonod, főleg, ha még nem vette át teljesen a placenta a progeszteron termelést a sárgatesttől. Fokozatosan, lassan csökkentve kéne abbahagyni. Írass még inkább.
2019. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Ezt ne itt kérdezd meg.Itt mindenki azt írja,hogy fokozatosan kell abbahagyni,az én dokim meg csak úgy abbahagyatta velem.
2019. szept. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajna nem ajánlatos pedig az azonnali abbahagyás akármit is mond az előző.

Igen is a baba biztonsága érdekében muszáj hogy fokozatos legyen.

Nekem most jobban elkezdett görcsölni a hasam, ugyanis én is 1,5 hetente egyre jobban csökkentettem az adagot.

Már csak napi 1-nél tartok 16 hetesen és megőrülök néha úgy görcsölök.

Lehet placebo, mert persze félek nehogy baj legyen.

A dokim azt mondta ha gondolom, sőt pár orvos azt is javasolja, hogy akár a végéig is szedhetem. Kárt nem tesz egyáltalán, sőt megnyugtat, meg plusz táplál÷kör biztosít a babának.

Valamint van olyan kismama aki 24. héten vérzett és akkor írták csak fel neki a progeszteront. Szóval lehet nem hülyeség ha nem is sokat de legalább napi 1-et szedni.

2019. szept. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5. vagyok, annyit lehagytam, hogy nekem a háziorvosom is felírta.
2019. szept. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 khniki ***** válasza:
A hormonmegvonást fokozatosan kell abbahagyni, irass ki még egy adagot!
2019. szept. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Itt mindenki orvos?😅Tök jó.
2019. szept. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha a háziorvos felírják az jó, mert nőgyógyászhoz csak 30-án kell mennem. És az se a szomszédban van!
2019. szept. 9. 10:01
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem felirta anno, és en sem egyik napról a másikra hagytam abba, hanem a 12.hettol folyamatosan csökkentettem
2019. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!