Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Estére elfogy az Utrogestanom....

Estére elfogy az Utrogestanom. Ügyeleten írassak fel újat, vagy várjam meg a holnapot?

Figyelt kérdés
Így egy adag biztosan kinaradna. Lehet belőle gond? Vagy inkább menjek be ügyeletre és kérjek tőlük receptet?

2018. máj. 21. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon kellene kimaradni az esti adagnak. Szerintem hívd fel az ügyeletet, hogy felírnak-e? Mert nem az ügyelet dolga. Valamilyen helyi FB-os csoportban vagy hasonló helyeken is kérdezhetsz, hogy nem-e maradt valakinek, ha nem írnának fel.
2018. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom azt mondta, hogy nem szabad kimaradni 1 szemnek sem. Lehet belőle gond.
2018. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Sosem értettem, hogy ilyen hogy fordulhat elő. Pár nappal előtte már látja az ember, hogy nem lesz elég, logikus lenne időben menni az orvoshoz felíratni...

Az ügyelet nem erre való, de Magyarországon ez a normális... Elfelejti, nem ért rá, sokan voltak, stb. Külföldön erre benyújtják neked a pár száz eurós számlát

2018. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Úgy fordulhatott elő, hogy napi 6-t kell belőle bevennem és míg a terhesvitamint kiszámoltam, addig erre csak ránéztem a hét közepén és megállapítottam, hogy van még bőven. Nem vagyok egy gyakorlott gyógyszerfogyasztó, így tévedtem... :( Segítséget kértem, nem azt, hogy pálcát törjön valaki a fejem felett.

Hívtam az ügyeletet, szülésznő jelentkezett, annyit mondott, hogy ezzel ő most nem tud mit kezdeni és saját orvosomat hívjam (külföldön van). Mindegy, majd megoldom.

2018. máj. 21. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Pont nem a vitamint kellene számolgatni, nem az a fontosabb.

Remélem sikerül szerezni

2018. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. Próbáld meg esetleg az orvosodat felhívni, hogy ajánljon valaki kollegát, aki tudna segíteni.

Hová valósi vagy? Nekem még van utro-m + szerdán megyek dokihoz íratni.

2018. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 piroska és a farkas ***** válasza:
Hol laksz? Utrogestan hüvelykapszulám van Nagymaroson. Nagyon szìvesen adok.
2018. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2018. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Nagyon kedvesek vagytok!

Szerencsére megoldódott a gond. :)

2018. máj. 21. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!