Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig napi 3x1 magnerotot...

Eddig napi 3x1 magnerotot szedtem, de most elfogyott itthon. Lehett attól baj, ha a héten nem szedem?

Figyelt kérdés
Párom elutazott a melója miatt és elfelejtett pénzt itthon hagyni. Pénteken jön haza, akkor tudok csak gyógyszertárba menni 😞
2017. febr. 21. 18:56
 1/8 A kérdező kommentje:
16+3 hkm vagyok, és napi egy gravidát szedek most is.
2017. febr. 21. 18:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! :) a gravidában is van, meg egyébként sem létszükség szedni. Nekem napi egyet kell, de azt se mindig szedem be, most inkább a kalciumot iszom, mert nagyon romlásnak indultak a fogaim és sokat vérzik az ínyem. Mivel együtt nem ajánlott bevenni, ugyanis az egyik rontja a másik felszívódását, így csomószor el is felejtem a magnéziumot. Nem lesz semmi probléma, ha egyébként nem szoktál keményedni.
2017. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és akkor azt nem os mondtam, hogy a védőnőm azt mondta, hogy a magnerotra jutalékot kapnak az orvosok, ezért írkálják hármassával boldog-boldogtalannak. Szóval nem lesz baj, ha most nem szeded.
2017. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért kellett szednem, mert az elején elég sokat nyilallt, feszült a hasam, ritkán görcsölt.
2017. febr. 21. 19:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 😊
2017. febr. 21. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát azért nem azért írkálják boldog-boldogtalannak mert jutalékot kapnak utána, hanem mert a kismamának szüksége van rá.


Egyébként pedig, ilyenkor szükség is van a Magnerotra, pláne ilyen helyzetben mint a kérdező. Stressz, görcsoldó.

Mikor sokat keményedett a pocakom, én pl.nem kaptam Magnerotot, hanem Magnesi Citricit szedtem egészen a 36.hétig.

Először MagneB6-ot szedtem 3x2, aztán mikor sűrűsödtek a keményedések, váltottam Magnesire 3x2-re, hogy nehogy nyíljon a méhszáj.

2017. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És persze, hogy a kérdésedre válaszoljak: természetesen nem lesz semmi gond, ha nem szeded egy hétig. A Gravida is tartalmaz némi magnéziumot, bár jóval kevesebbet.
2017. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem történik semmi ha nem szeded, én nem hiszek a magnéziumban, ezer mg-ot kellett szednem eleinte, hasmenésem lett tőle, így szedtem napi 500-at, egyszer elfogyott és semmi nem történt, szerintem nem oldja a görcsöket sem, nekem a nödokim is azt mondta no-spa-t vegyek be ha görcseim vannak.
2017. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!