Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tud remegni a magzat?

Tud remegni a magzat?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban nagy vihar volt,en special meg igy felnott fejjel is felek a vihartol nem tudom miert mert felfogom hogy itt bent nem tud bantani.Amiota terhes vagyok es erzem hogy tud mozogni illetve tudom hogy az en erzelmi allapotomra is kepes reagalni,megerezni azt ha vihar van mindig nyugtatom magam hogy semmi baj nem lesz mert olyankor o is mindig nagyon intenziven elkezd mozogni olyan mintha elbujna es az utobbi 2alkalommal ereztem hogy ossze is rezzen.Lehet hogy csak a hirtelen hangtol ijedt meg vagy az en erzesemre reagalt vagy letezik hogy o is fel a vihartol?Ma hajnalban a 23.hetbe leptem es ebben a viharban olyan erzes volt mintha remegne,majdnem fel percig ereztem ezt.Normalis ez vagy esetleg forduljak orvoshoz?Elore is nagyon koszonom a valaszokat!
2019. szept. 9. 04:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is a 23 hetes vagyok. Ma éjjel álmomból ijedtem fel, akkorát zörrent itt nálunk. Sajnis be is görcsölt a hasam pár másodpercre. Én is úgy éreztem, mintha a kislányom is megijedt volna, mocorgott egy jó darabig, gondolom próbált beljebb húzódni. Nem lesz semmi bajotok, ezért szerintem nem szükséges orvoshoz fordulni, ha megnyugodott és nem tartott soká.

Most megint kezdődik a vihar nálunk. Reggel nagyon lusta a babám, este aktív inkább, de most mégis rugdos, szerintem érzi, hogy én is nyugtalan vagyok.

2019. szept. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tud remegni a magzat. Idegrendszeri fejletlenseg az oka, nem a vihar, vagy az ijedseg.
2019. szept. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, tud remegni. Sőt,sokszor még születés után is előfordul minimálisan. Reagálnak a hangos dolgokra is, de szerintem a 23.héten lehet még annak korai. Viszont félni nem hinném,hogy félnek. (Olyannyira reagálnak,hogy mikor 30hetesen bekerültem a kórházba és egyik este kaptunk egy horkoló szobatársat,a kórteremben az összes baba konkrétan ki volt akadva a pocakban. Iszonyat hangos volt egyébként,szerintem az egész osztály azt hallgatta😂..hála az égnek másnap mehetett haza )
2019. szept. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 khniki ***** válasza:
Ő is meg tud ijedni, akárcsak te. Semmi rendellenes nincs ebben.
2019. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!