Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 19-20 hetes magzat mozgasa...

Egy 19-20 hetes magzat mozgasat milyen gyakran "kell" erezni?

Figyelt kérdés
Napokig nem erzem, hogy mozog. Normalis ez? Elso baba
2019. aug. 17. 08:01
 1/5 anonim válasza:
100%
Én 20. héten éreztem először mocorogni, aztán nekem is volt hogy napokig szinte semmi. Egészséges kisfiam született, és semmi probléma nem volt :)
2019. aug. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a 24. héttől kell minden nap érezni.
2019. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális. 18 hét környékén nem is igen éreztem még. Csak pár naponta mintha. Olyan 22.hét után lett egyértelmű,hogy ez a baba,és egyre rendszeresebb a mocorgás.
2019. aug. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2019. aug. 17. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 22 héten éreztem még egyáltalán elsőként egyértelműen, hogy rúg. Előtte néha volt talán mocorgás, de sosem vettem biztosra és néha napokig nem volt. Aztán egyik reggel elkezdett rendesen rugdosni és azóta is erősödött. Az orvos azt mondta ez teljesen normális,főleg hogy elől tapadt meg a méhlepény
2019. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!