Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is görcsöl a hasa a...

Másnak is görcsöl a hasa a tegnapi hidegfront óta?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok,menstr.szerű enyhe görcsök vannak tegnap óta. Nem periodikus,hanem hol fáj, hol nem. Ma még nem èrzem,de továbbra is eső ès lehűlés van. Okozhatja front?
2019. szept. 9. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy amikor front van alig akar mozogni a babám. Már már kétségbeejtően meg se moccan, szerencsére van szívhang figyelő és nem gondolok a legrosszabbra. De amint elvonul beindul 😄

Nem tudom hogy a te esetedben ez mennyire jó, hogy görcsöl, de az biztos hogy valamiképp reagálnak a babának a frontra.

26hkm

2019. szept. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen okozhatja a front :)

Én 38 hetes vagyok és éjjel szaladtunk már a kórházba is a 10 perces fájásokkal, de végül leállt ahogy ideért a vihar. Ma is görcsölget, de egyenlőre csak össze-vissza.

2019. szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fraszt hozta ram. Pedig meg jon egy par osszel.
2019. szept. 9. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!