Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is okozott gondot a...

Másnak is okozott gondot a tegnapi hidegfront?

Figyelt kérdés

Éjjel ügyeletre mentem 3-5 perces fàjàsokkal.

Egyszerűen semmitől se csillapodott s inkább bementem.

Szerencsére zàrt volt a méhszáj és baba is jól van.

Az nst nem mutatta a fàjàsokat annyira nem volt erős így gyógyszervàltoztatàs mellett hazaengedtek sok pihenéssel.

Most is van összehúzódâs de rendszertelen.

Azt mondtàk az idő okozta.Hidegfront.

Most màr félek mikor lesz megint ilyen.

Ti hogy viseltétek?

24 hetes km


2016. máj. 30. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 38 hetes vagyok, alig vártam hogy jöjjön a front hátha megszülök, de semmi.. max 1-2 jóslóm volt :(
2016. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez most éppen nem, de eddig az összes hideg fronttól begörcsöltem mint te. napi 1 magnosolv reggel, plusz napi 3x1 magne b6 segít, néha több ha érzem hogy kell.

28hkm

2016. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor most màr készülhetek hogy mindig ez lesz?

2016. máj. 30. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, nekem nincs szerencsém ezzel a fronttal se..Időszerű lenne kibújni, de neki aztán tök jó bent.. anyának nem annyira idekint. :( 39+5 hkm
2016. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szval aki szülne az nem tud.

Kitartàst mindenkinek!

2016. máj. 30. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Már az elejétől fogva fáj a hasam hidegfront előtt/alatt . Már előre rettegek tőle. 😟 Olyankor hasmenesig tömöm a magnéziumot. Eddig zárt vagyok. 30 hkm
2016. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy vártam a frontot mint a messiást, 40 hetesen. És semmi. Hasmenés, néhány jósló, de nem akar kibújni a kis béébim :/
2016. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!