Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik velem, és miért...

Mi történik velem, és miért nem mondanak semmi konkrétat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9 hetes terhes vagyok. Kb 1 hete vérzek, az utóbbi napokban élénken. Nagyon fáj a hasam, néha annyira görcsöl, hogy órákig sírok. Megvizsgáltak, a méhszájam zárt, baba a helyén. Azt mondták pihenjek sokat. Miért nem indul be a vetélés, vagy ha nem fogok elvetélni mi ez a “sok” vér és fájdalom?!

2019. szept. 10. 05:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt innen nem fogjuk tudni megmondani.
2019. szept. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 khniki ***** válasza:
84%
Kérjél hormonpótló gyógyszert! Ha az a baj, akkor segíteni fog, ha nem, akkor úgyis elindul a vetélés sajnos.
2019. szept. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bent sem fogtak a kórházba?
2019. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szedsz progeszteront?
2019. szept. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kaptam progeszteront, igen.
2019. szept. 10. 11:01
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Talán azért nem mondanak semmi konkrétat mert nem tudnak mit mondani?

Ha zárt a mehszájad és él az embrió, akkor mit kezdjenek vele? Vagy még árad, vagy nem, de az orvosok sem jósok. Nyilván ha annyi vérzésed lenne, ami már az életed veszélyezteti, akkor befejezik a terhességet, de gondolom annyira nem vérzel. Ők sem tudnak mit csinálni, csak várni.

2019. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megmarad*
2019. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Es az orvos, akitol megkerdezted mintortenik es miert ( mert nyilvan meglerdezted!!!) Fogta magat hatat forditott es elsetalt... Ugye?
2019. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. Annyira -bírom az ilyen pökhendi kérdéseket. Képzeld IGEN!!!! Én ilyen fa*kalap orvos miatt kötöttem ki a Czeizelben. Ha szerencsém van 110-ből kiderül, hogy egészséges a gyerek, ha nincs szerencsém az ellenkezője. A marhája csak hümmögott nézegette az uh-t, diktált az asszisztensének. Ha kérdeztem valamit NEM VALASZOLT. SEMMIT! Pedig én nem vagyok egy virágszál. Az asszisztenstől meg egy másik dokitól tudtam meg pár dolgot, de ők se világosítottak fel normálisan. Ami pl nem volt egyértelmű szamomra mi, és ezért ott nem kérdeztem rá, azt el se mondták. Gugli, szivroham, Czeizel. Ott mondták is hogy folyton ilyenek miatt kötnek ki náluk. Hát köszi. Ha nem akar tájékoztatni nem fog. Vagy elbeszél a tények mellett. Ez van ma az sztk-ban. Mert az eu vilagszinvolu. 3. Világbeli.


Kérdező. Keress magán dokit. Csak ezt tudom javasolni.

2019. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak azért még az sztksban normális orvosok.
2019. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!