Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bedagadt az egyik labam,23...

Bedagadt az egyik labam,23 hetes terhes vagyok. Kellene aggodnom?

Figyelt kérdés
Tegnap bementem az ugyeletre, mert egy kirandulas alkalmaval osszecsiptek a bolhak, delutanra bedagadt a jobb labam es allergiara gyanakodtam (eddig nem vettem eszre labdagadast). Az orvos azt mondta, hogy nincs osszefugges, a labdagadas a terhesseg velejaroja, de arra nem mondott semmit, hogy csak az egyik. Nem faj, nem tuzes, csak dagadt. Fenistilt kaptam a bolhacsipesekre es hazakuldtek.
2019. szept. 10. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól látható eltérés van a két lábad között, akkor akár trombózis is lehet. Én még egy kört futnék az orvosnál.
2019. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb lábam volt bedagadva, olyan félidőtől. Rettenetesen nézett ki. Nem tudtam felvenni a cipőimet. Asztalhoz kötött a munkám, hiába raktam fel a lábaimat, nem használt semmit. Nekem korábbról kellett véralvadási probléma miatt haematológiai vizsgálatokat végeztetni. Ott kimutatták, hogy genetikai hajlamom nincs trombózisra. Így sok séta, sok sok folyadék, lábak felrakása volt az orvos javaslata. De az sem sokat használt. Szülés után 3-4 nappal lett ismét normális méretű.
2019. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!