Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész délután olyan hülyén...

Egész délután olyan hülyén húzódik a jobb alhasam, ha lépek, vagy ha állok. Méhszalag nyúlhat? Olyan rossz.17. hét

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű. Ilyenkor tényleg csak az marad, hogy dőlj el, pihenj.
2019. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 khniki ***** válasza:
Igen. Esetleg szedjél magnéziumot.
2019. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Basszus, ez komoly, én is ma akartam kiírni ugyanezt, hogy 3 napja a jobb oldalamon ugyanezt érzem, kb ugyanennyi idős nekem is... De mivel nincs más rosszullét, így én elfogadtam annak, hogy növekszik... Bár elég kellemetlen, este a másik oldalam is fájt, meg alvásra már az egész... Sőőt, nekem ma reggeltől a csípőcsontom is fáj, húzódik, mintha szélesedne... Úgy néz ki, eddig tartott a fájdalommentes terhességem (még csak rosszul sem voltam egyszer sem...) Kitartást... :)
2019. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

ma reggelre elmult, a csipocsontomba nekem is kisugarzott, es kb akkor mult el tegnap kis idore, mikor mocorgott a baba. Lehet, hogy ideget is nyom mar ilyenkor, a fene tudja. De most jobb, hogy sokat pihentem. Hat ugy latszik, ez tenyleg velejaro dolog lesz innentol kezdve.

2019. szept. 11. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!