Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha táppénzen vagyok jár...

Ha táppénzen vagyok jár valami segély? Van 2 gyermekem eddig semmit nem kaptam mert meghaladta x összeget

Figyelt kérdés
Gondolok a gyermekvédelmi kedvezményre ?
2019. szept. 11. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg mennyi most a rendsezeres gyermekvedelmi egy fore juto maximum összege. De ha ilyen xar az a anyagi helyzeted, mi a jo égnek kell a harmadik gyerek?????
2019. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem nyilván fizetésem több volt táppénz a sokkal kevesebb mint majd amikor gyedet kapom és gyerekekre a pénzt
2019. szept. 11. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Amint változás áll be a jövedelemben jelezni kell. 3 honapra kered aztan nem? Sokra nem mesz vele. Ha meg van a 3. gyerek akkor kérheted a nagycsaládos kedvezményt
2019. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Ez a évi kétszer 6ezer ft Erzsébet utalvány? Ahhoz az egyfőre jutó nem érheti el az öregségi nyugdíj 130 százalékát.


Három hátrányos helyzetű gyerek... Parádés.

2019. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen hátrányos elég lenne ha mondjuk nagy iskolásnak ebédje ingyen lenne ettől még nem gondolnám hogy így kell válaszolni .
2019. szept. 11. 16:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert aki kap gyermekvédelmi kedvezményt annak ingyenes az ebéd
2019. szept. 11. 16:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és aki kap ilyen kedvezményt, az hivatalosan is hátrányos helyzetű.
2019. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb. 41ezer/fő-nél jár. Igazuk van az előttem szóloknak. Ha ennyi van csak, akkor tényleg nagyon durva a 3. gyerek vállalása.
2019. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor nem jár mert jóval meghaladja
2019. szept. 11. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!