Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is aki nagyon rosszul...

Van más is aki nagyon rosszul van/volt terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Lányok,köszönöm mindenkinek a segítséget. Első terhességem. 20 hetes vagyok. 6-tól a 15-ik hétig napi 10-12x hánytam...ez elmúlt , most 5 hete tart a folytonos fejfájás , szédülés, ájulás érzet a lábamon alig tudok megállni... Ezek mind mindennaposak... kétségbe vagyok esve..
2019. szept. 11. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kell kétségbe esni,de azért beszélj dokival erről hátha neked beválnak a praktikák,amik nekem nem váltak be.Napi 10-12 hányás? Mázlista. :) Nálam ez vészes volt,kiszáradtam majdnem,kórházba be-ki-be-ki egészen a 35.hétig.

Magnézium szedése mellett magnéziumhiány,ájulás,remegés..minden szép és jó volt. Sajnos van akinek nem kezelhető,van akinek igen. Csak azt tudom mondani kitartás.Már ,,csak" 20 hét.Utána minden elmúlik :)

2019. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Én is. Nálam olyan 2 hetesen kezdődött. Egész idő alatt hányás, szédülés, többszöri ájulás. Miután megszültem meg minden, a teherbeesés előtti súlyomból 8 kilót veszítettem. Pedig nem voltam előtte sem kövér. De a babám egészséges lett és csak ez számít. Mindent megért! Én azt mondom, kibírod és jobbulást!!
2019. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van. Szülésig hánytam, a fejfájás ráadásul meg is maradt, de persze oka is van, ha amúgy egészséges vagy, akkor 20 hét múlva eltűnnek ezek a tünetek, ha van valami más betegség a háttérben, akkor a legtöbb diagnosztikai vizsgálat csak a szülés után végezhető el.
2019. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam,hogy nem vagyok ezzel egyedül! Már annyira kétségbe voltam esve, a körülöttem lévő nők barátnők..rokonok akik épp most terhesek vagy már megszültek nekik semmi bajuk nem volt, ők végig teljesen jól voltak, már azt hittem velem van a gond és nem normális amit érzek... Nagyon köszönöm a válaszotokat, sokat segítettetek!
2019. szept. 11. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Állandó fejfájás nekem is volt. Laborod nem mutat semmit hogy mire lenne szükséged?
2019. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmit.. a laborom tökéletes
2019. szept. 12. 09:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen szintű hányásnál általában befektetnek infúzióra. Orvosod mit mond?
2019. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez a hányás szerencsére már elmúlt, a 15-ik hétig tartott. Voltam kórházban infúzión illetve gyógyszert is kaptam rá. A jelenlegi probléma a folytonos szédülés, fejfájás, mindennap úgy érzem elájulok... a vérnyomásom nagyon alacsony (75/60)...Az orvosom annyit mond hogy mindent amit érzek normális, túl kell élni... próbáljak minél többet pihenni a lábamat kicsit magasabbra téve, igyak sok vizet...
2019. szept. 12. 16:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyon. Nekem is nehéz a terhesség, sok tünetem van, hánytam sokat, cukros lettem, savas stb de ha ezt olvasom kicsit el is szégyellem magam, mert neked még nehezebb. Talán ha megkérdeznél egy másik orvost? Azért minden nem lehet normális, sok mindenre van ellenszer amit terhesen is lehet szedni sőt ha nagyon durvák a tünetek kezelni is kell. Van az a pont szerintem, hogy nem azzal teszel jót, ha eltűröd. Nekem pl sosem mondta az orvos hogy mindent el kell viselni. Ennyire kóros vérnyomás probléma simán lehet hogy valami nagyobb bajra utal.
2019. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom 9-es, hogy te is ilyen rosszul vagy :( Eddig bármilyen orvosnál voltam a terhesség alatt mindenki azt mondta, hogy tudják, hogy ez is sok kellemetlenséggel jár,de örüljek neki mert inkább legyen nagyon alacsony mint magas... A terhességem előtt is ilyen alacsony volt,de nem okozott tüneteket. A többi tünetemre mindenki azt mondta általános terhességi tünet, amit nem is kétlek csak nehéz...
2019. szept. 12. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!