Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Minden esetben...

S. O. S. Minden esetben rosszul vegzodik, ha valaki verzik a terhessege elejen?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok,tegnap reggel verezni kezdtem,azonnal korhazba mentunk,ahol megvizsgaltak,de haza is engedtek.Volt szivhang!Az ejjel semmi nem volt,most ismet verzek enyhen,es faj a hasam is kicsit.

Probalok pihenni,amennyit lehet 16 hos fiam mellett,mert ugye ot el kell latnom,es mivel kulfoldon elunk,segitsegem nulla.

Rettegek,hogy elvetelek,hogy baj van a babammal,mit tegyek?

Holnap reggel 9-kor kell mennek kontrollba.

Elso terhessegemnel nem voltak komplikaciok,most ez mitol lehet?Annyi kerdes van bennem,es olyan nyugtalan vagyok,folyton a siras kerulget.

Valami biztatot kerek...ugye nem szentiras,hogy mindenkepp elvetelek,ha verzek???


2012. febr. 21. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem szentírás, második fiamnál én is véreztem többször is, kórházban is voltam vele egy hétig, félidőben összevarrták a méhszájamat, végül időre, egészséges, stramm fiút szültem.
2012. febr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy nagy baj lenne, lehet az egy mióma vagy egy cista ami kipukkant...az a baba ha életre való meg fog maradni, ha meg nem akkor inkább így mint a világra hozod és ott derül ki valami...nyugi az idegeskedés sem tesz jót és próbáld nem felemelgetni a gyerkőcöt...
2012. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én is véreztem a 2.kisfiunkkal, valami boholy széle kicsit felvállt, de szedtm gyógyszert magzatmegtartót a 19.hétig (ez a vérzés 13.heesen volt) és utána semmi baj nem volt. én is azt hittem itt a vége, de nem...

ne vonzd be a rosszat,arra gondolj hogy nincs semmi baja.ezt erősítsd magadban. én is ezt tettem.

majd írj mi volt a kontrollon.nyugi!

2012. febr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat...egyszeruen nem tudok nyugodt maradni,mert mensi szeru enyhe gorcseim vannak,es meg mindig pecsetelek,kis aludtverszeru darabkak tavoznak...:(
2012. febr. 21. 09:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első babát 5 hetesen elvesztettem. A másodikkal a 11. héten kezdtem el vérezni és görcsölni. Egy haematóma volt az oka és voltak olyan napok, mikor olyan szinten véreztem, hogy a lábam szárán csorgott a friss, darabos vér. Bocs, hogy ilyen nyersen fogalmaztam. Gyakorlatilag a terhesség végéig voltak görcseim és vérzésem. Vasat kellett szedjek, terhes vitamint és magneb6-ot. Kórházba nem fektettek be, ellenben 25 alkalommal voltam UH-n, hogy ellenőrizzük, mi van a babával. 39 hetesen és 4 naposan indult be a szülés. Azóta 4 éves rosszcsont. Semmi baja nem lett se neki, sem pedig nekem.
2012. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akarmit kibirok,csak ne veszitsem el Ot :(
2012. febr. 21. 09:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha volt szívhang, akkor nagyobb az esély, hogy megmarad... Nekem is elment az első babám, de nálam akkor már nem volt semmi más, csak üres petezsák... Drukkolok, hogy nálad minden rendben legyen! Azért én elmennék a helyedben újra orvoshoz...
2012. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt ilyen az elején, hematóma miatt! Lehet te is csak ezért vérzel! Sokat pihenj, mert ha közel a petezsákhoz, akkor akár problémát is okozhat! Nem írt fel neked a doki semmilyen gyógyszert? (gondolok itt, utrogestan vagy hasonló magzatmegtartóra) Próbálj meg megnyugodni, és vigyázni magadra (ne emelj nehezet, ne erőltesd meg magad) persze a gyermeked mellett gondolom nehéz, de próbálj meg pihizni és odafigyelni!!!! Egyébként nem mondott az orvos semmit???????

Majd írd meg, hogy mi volt!

Szurkolok neked!

2012. febr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Holnap reggel megyek ismet,nincs mit tennem,mas orszag,mas torvenyek,a nodoki ingyenes,de csak 3uh van a kiskonyvben,amit a biztosito fizet,idopontom marciusban van csak hozza,hiaba megyek elobb hozza,mert semmit nem csinal.Itt 2 honaposan ki kell valasztani a korhazat,ahol szulni fogok,es minden problemaval korhazba kell menni,nem a nodokihoz,de en meg nem valasztottam ki,epp a heten akartuk,de mivel ez tortent,bementunk a legkozelebbi korhazba,ahol kozoltek,hogy az sem biztos,hogy megvizsgalnak,mert nem az o paciensuk vagyok,csak szerencsenk volt,hogy a surgossegire mentunk.1napra be akartak fektetni,de atkuldtek volna masik korhazba,mert naluk egy ures agy sem volt,ezert nem is akartam komplikalni,hogy beiratkozzak hozzajuk,meg amig nem dol el,hogy mi lesz a babaval,addig nem is latom ertelmet :(.

Remelem lesz holnap szivhang...

2012. febr. 21. 10:09
 10/12 A kérdező kommentje:

Elveteltem :(.Tegnap miutan feltettem a kerdest,sulyosan verezni kezdtem,darabosan jott,iszonyu szulesi fajasokhoz hasonlo gorcseim voltak,mentot hivtunk,mire bementunk mar teljesen elontott a ver,2 uh.utan kozoltek,hogy elhalt a magzat(amit en persze mar ereztem)ki kellett tisztitsanak,masfel oras muteten estem at...szornyu volt minden pillanata,es nem a fajdalomra gondolok,mert altattak,semmi nem fajt,csak a szivem,de az ugy,hogy orditani tudtam volna,es meg most is sajog,annyira faj.

A kisfiam vigasztal csak,hogy O mar megvan nekunk,viszont ha latom Ot,meg rosszabb,hisz tudom mit veszitettem.

Nem tudom mikor lesz erom ismet probalkozni,vagy egyaltalan mikor lehet,de minden esetre nem szeretnem ezt soha tobbe atelni,nagyon felek :(((

2012. febr. 22. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!