Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Cukorterheléssel kapcsolatban segítenének?

Segicséget szeretnék kérni Debrecen Otti-ba kell mennem cukorterhelésre de nem tudom hogy mit kell vinnem?

szept. 11. 19:43  Privát üzenet  

A válasz
Hívd fel a labort. Nálunk nekünk kell vinni a cukrot amit a patikába megveszünk illetve egy kis citromos vizet. Illetve fontos hogy este 6 után nem ehetsz és a lehető legkorábbi időpontra menj. Ez nálunk 7 óra. Ha van valaki aki el tud kísérni akkor ne menj egyedül. En nagyon szédültem.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 11. 22:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Titeket milyen kifejezések idegesítenek a terhességgel kapcsolatban?
Tapasztalatok progeszteronkrémmel kapcsolatban?
Placenta praevia. Mikor kellett befeküdnötök a kórházba? Hogy zajlott a szülés? Voltak komplikációk? Minden saját tapasztalat érdekel ezzel kapcsolatban. 29 hkm
Kedves kismamák! Mi a tapasztalatotok a Femibion-nal kapcsolatban?
Vállalnál gyereket 41 évesen,1,5 éves kapcsolatban?
Kedves kismamák. Nektek mi a tapasztalatotok a mellfeszüléssel kapcsolatban? Nekem eddig feszült de ma teljesen megszűnt 7 hetes terhes vagyok és kicsit aggódom, hogy nem e jelezz valami problémát?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!