Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ladeevitet szedő kismamák?...

Ladeevitet szedő kismamák? Megtudnátok nekem mondani, hogy mekkora a kapszula? Vagy valamihez esetleg megpróbálnátok viszonyítani? Nem tudom egyben lenyelni a tablettákat, sem a kapszulákat, ezért lenne fontos a válasz.

Figyelt kérdés
Összehasonlítva a terhesvitaminokat, vitamintartalma alapján ez tűnik a legszimpatikusabbnak, viszont úgy tudom, hogy kapszula,ami miatt nem biztos, hogy lemegy. A Milovis dm-es mamavitamint szedtem eddig, azt is összerágva. Nem tudom mennyire befolyásolja így a hatékonyságát, ezért szeretnék váltani. A Hipp Natal folyékony pedig nem tűnik olyan jónak.
2019. szept. 12. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ugy emlékszem olyasmi mint a Valeriana Relax, talan par mm-el nagyobb.

Én is ezzel kezdtem, viszont nem tudtam szedni mert ahogy leert mar jott is ki 😄

2019. szept. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh jajj, nem túl biztató :)
2019. szept. 12. 07:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint a kisujjamon a köröm, csak gömbölyű. Szerintem könnyen lenyelhető, mert fényes, csúszós a külső borítása, de nyugodtan szétdarabolhatod, rághatod a hatékonyságát nem befolyásolja. Annyi, hogy ne reggel vedd be éhgyomorra, úgy én is émelyegtem tőle, de evés után már rendben volt. Nekem bevált, ez a 3.terhességem, mindig ezt szedtem, még szoptatás alatt is.
2019. szept. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik! Szedtél mellé plusz folsavat?
2019. szept. 12. 08:28
 5/6 anonim ***** válasza:

En ezt szedem. Én is nehezen nyelem le a gyógyszereket de ez kömnyen csúszik.

Nem szedtem mellé csak magnéziumot.

Es nem is émelyegtem tőle.

2019. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen szedtem mellé a 12.hétig folsavat.
2019. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!