Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Programozott császárom lesz 2...

Programozott császárom lesz 2 hét múlva, leírnátok történeteiteket?

Figyelt kérdés

Programozott császárom lesz 2 hét múlva, csípődeformitás miatt. Első baba.

Kíváncsi lennék nálatok a menetére és hogy milyen gyorsan épültetek fel.

Köszönöm



2019. szept. 13. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sürgősségi volt mindkettő. A felépülés gyors volt, de fájdalmas, maga a műtét viszont nagyon rossz.
2019. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem sürgősségi volt, egy horror volt, a műtét közepén elmúlt a fájdalomcsillapító hatása, ezért is elaltattak. Az első 2 nap volt nagyon nehéz, a hasnyomkodások, felállások, fürdés..utána napról napra jobb lett. 2 hét mire rendesen tudtam mozogni. Még hazamenetelkor a kocsiban ülés is fájt, minden kátyú egy kínszenvedés. De 6 héttel utána már rtm tornáztam🙂
2019. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem jó volt, szintén programozott császár. A műtét gyors, ébren vagy végig, fura, hogy nem mozog a lábad, 6 órával császár után mehetsz a saját lábadon fürdeni, én simán megcsináltam, nem fájt nagyon. Ami fájt: köhögés és szoptatás, a szopi méhösszehuzodást csinál és azon van rajta a heg, szóval szoptatni nem szerettem eleinte. Nekem egyébként kb. 3 napig fájt egy kicsit a heg, úgyhogy tudtam sétálni, tenni-venni, semmi erős fájdalom nem volt. De egyik rokonomnak fájt vagy 6 hétig.
2019. szept. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Ne felj,a mutet alatt semmit nem fogsz erezni,csak hogy huzkodnak belulrol. 8 ora vajudas utan megvaltas volt. Utana intrnziven leszel,nekunk morfium voly bekotve min.masfel napig,semmi se fajt. Utan fog,de inkabb eros hasizom fajdalomhoz hasonlitanam,de arra meg hordtak a noverek a fajdalom csillapito tablettakat aztan ennyi. 5-6. nap mar alig ereztem.
2019. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
4 úgy tűnik ez néhol nagyon máshogy megy, nálunk 2 óra volt az őrzőben, ami a gyakorlatban a császár melletti szoba, végig ott volt velem a férjem. Ilyen brutál fájdalomcsillapítót meg nem adnak szoptatós nőnek! Algopiryn-t adtak és nem infúzióban hiszen el kellett látnom a babát, nem lehetsz ágyhoz kötve.
2019. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
De pedig a gerincbe volt kotve az infuzio es semmi nem fajt. Babat nem kellett ellatni,kezembe raktak es felugyeltek a szoptatast. Meg se mozdult senki. Es masfel nap utan miutan leallt a venas fajdalom csillapito,rohadtul csodalkoztam hogy akkor most mi faj. Mondtak h kivettek a hatalmbol a kanult. Pecsen volt ez kulonben.
2019. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Azota terhespatologian fekszem,de itt vannak a vip osztalyok szules utan es bizony morfiumot adnak. :) A fonover mondta. Ezert nem fajt nekem sem a szules utani masfel nap itt.
2019. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!