Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam a nőgyógyászomnál,...

Ma voltam a nőgyógyászomnál, utoljára is mikor 33 hetesen voltam, már mondta, hogy 2 hettel nagyobb baba az atlagnal,2,5kg-ra becsulte. Ma pedig mar kozel 4kg es 56cm-re mondta a baba meretet. Volt igy valaki? Milyen a programozott császár?

Figyelt kérdés
150cm vagyok, es hatalmas a babam. Az orvosom azt mondta, nem hinne, hogy ezt meg fogom szulni. Valoszinu programozott csaszar lesz, hogy mar most ekkora. Semmi vitamint nem szedtem a terhesseg alatt, amitol igy megnohetett volna. Volt valakinek ilyen nagy a babaja?

2017. aug. 31. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Szia!Nekem szules elotti nap 3200grammra becsultek a kislanyomat masnap megszuletett 4160grammal es 58 centivel😄

En megtudtam szulni 170cm vagyok.

Az orvosod tudja mi a legjobb megoldas, gondolom azert o az orvosod mert bizol benne.

Konnyu szulest kivanok:)

3 eves kislany es egy pocaklako anyuja

2017. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekem szülés beindulásakor uh alapján a főorvos azt mondta, hogy 4,5 kg legalabb lesz a fiunk. Biztos apukára ütött. És nem fogom tudni természetesen megszülni. A saját dokim azt mondta, hogy nem lesz akkora. Végül alig lett 3 kg két óra múlva.
2017. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 3500nak becsülték minimum 36 hetesen de azt mondták inkább több. 39+5re született 3200al.
2017. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Szülés előtti nap UH-n a kórházban 4100 grammnal saccolták, 3550 grammal született másnap. Nekem is programcs. lett volna, végül sürgősségi lett, a programcsászárban a becsült súly is közrejátszott kb. 20%-ban, voltak egyéb okai is.
2017. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem szülés előtt 2 nappal 4190g-ra tippelték. 4160g-al 55cm-el született.


Első baba volt, én sejtettem, hogy császár lesz, lényegében attól függött, hogy tágulok e vagy sem. 40+6 voltam mikor indítottak 12 óra vajúdás után császár lett. Fej mérete alapján meg se tudtam volna szülni azt mondták. De szobatársam 4700g-os babáját simán megszülte, bár utána azért nehezen közlekedett első nap :)


Nagy átlagban nem a súly a lényeg, hanem, hogy anyuci odalent mekkora és mennyire tud tágulni.


Nekem pl nagy csípőm van túlsúlyom is van, még se tágultam... babám se szeretett volna lefelé menni.


Még ne könyveld el a császárt. Én inkább megszültem volna, mert a császár utáni felépülés... nekem legalábbis borzasztó... 4 hete volt, de még mindig nem vagyok a régi és a nehéz babakocsink miatt egyedül nem is tudom elvinni sétálni a lépcsők miatt.. nem lehet emelni... Én mindenképp megpróbálnám, megszülni a helyedben, úgy is figyelnek, ha gond van császár.


Minden esetre minden jót és könnyű szülést majd, na meg jó egészséget :)

2017. szept. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ikrek. 2500-re és 3000-re becsülték szülés előtti héten. 3950-nel és 3740-nel születtek természetes úton a 36.héten:).
2017. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!