Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kora terhességben mennyire...

Kora terhességben mennyire természetes a petefészek fájdalom? Ugye abbamarad majd és nem sugall bajt?

Figyelt kérdés
3 napja késik, pozitív a tesztem. Mindjárt megjön érzés van, de olyan más. Inkább a jobb petefészkem érzem, tompán. Egyáltalán nem fáj, inkább kellemetlen. Szedek 1-es Femibiont, magnéziumot.

2019. szept. 16. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Normális. A terhességek legalább háromnegyed részében látható UH-val is kisebb-nagyobb, akár több centis luteum cysta, ami tök normális jelenség, a terhesség fenntartására szolgál. Ez simán okozhat feszítő, kellemetlen vagy tompa fájdalmat. Felesleges ráparázni.
2019. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem egyik éjszaka 2 nappal a teszt után úgy görcsölt a hasam,hogy azt hittem ennyi volt de szerencsére elmúlt. Dokim szerint még ez is belefér, tágul a méh, nyúlnak a szalagok!
2019. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ha nagyon fáj menj el hamarabb egy dokihoz.
2019. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Arya93 válasza:
Minden rendben van veletek kérdező? Ma egy hete teszteltem pozitívat, lombikos kezelésen vagyok túl. De pár napja, mikor köhögök eléggé beleszúr a jobb oldali petefészkembe, ami utánna el is múlik.Holnap megyek az első uh-ra de addig reméltem kapok valami megnyugtató választ!
2021. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!