Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS zsályateával szabad...

SOS zsályateával szabad gargalizálni korai terhességben?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel torok/mandullagyulladás van nálam készülőben, még csak hőemelkedésnél tartok. Eddig nem volt kérdéses, hogy zsályával öblögessek, nekem nagyon beválik.

Viszont most derült ki, hogy babát várok, így baromi elbizonytalanodtam a használatában.

Nem tudom van e már hatással a fejlődő magzatra.

Meg nem innám, ha csak gargalizálok vele, az helyileg hat? Vagy felszívódik a nyálkahártyát keresztül?...teljes homály...aki tud, legyen szíves adjon tanácsot.

Köszönöm!



2019. szept. 16. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Ne igyál össze minden szőrt. Miért nem mész orvoshoz?
2019. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Este nem tudok már hova menni...és még az elején szeretem elkapni a kezdődő betegséget.
2019. szept. 16. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan gargalizálj vele. Ha meginnál két litert talán lenne valamilyen minimális hatása..... Nem kell ennyire félni sem a gyógynövényektől sem a gyógyszerektől. Persze semmi feleslegesen ne szedje be. De ha kell akkor kell
2019. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, azóta voltam dokinál, éjszaka belázasodtam.. megbeszéltük mit szabad szedni kb és mit nem ajánl.

(Kis mennyiségben lehet zsályával öblögetni és a landzsás útifű szirup is maradhat a listámon)

2019. szept. 17. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ezt jó tudni
2019. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!