Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is vérzett így a terhesség...

Más is vérzett így a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
A 4-7. hét között volt barnázásom, a méhlepény széle rálógott a méhszájra. Aztán a barnázás megszűnt, a 9. héten uh-n úgy tűnt, a méhlepény is elindult felfelé. Aztán tegnap reggel pisilés után közvetlenül piros pecsételés indult, görcsölés nélkül, ami napközben bebarnult, estére már alig volt. Uh-on minden rendben, 12 hetesnek megfelelő, méhszájam is zárt. Ma reggel pisilésnél megint pirosabb vér jött. Valószínűleg a méhlepény miatt vérzek, csak az furcsa, miért a reggeli pisilés a kritikus pont? Másnak volt hasonló? Vagy aki a lepény miatt vérzett, hogy vérzett? Köszönöm a válaszokat

2019. szept. 17. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lepény miatt vérzel az látszik az ultrahangon. Ahogy a terhesség előrehalad, a lepény egyre jobban húzódik feljebb. Nem lehet, hogy mástól vérzel?
2019. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bár nem ilyen korán hanem a 15.héten lógott rá és kb a 21.re ment feljebb. Akkor nekem is a reggeli pisinél volt erőteljeseb..gondolom mert fekvőpozicióban nem úgy folyik ki. Volt nap mikor egyáltalán nem véreztem, volt hogy barna ,piros,volt hogy nagyon. Tök változó volt.
2019. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Nem találtak semmi forrást, vérömlenyt vagy ilyesmit, és a méhből jön a vérzés. Lent van még nagyon a lepényem, és bár a saját dokim nézett, az állami rendelésen rosszabb felbontású az uh. Plusz görcsök nélküli piros vérzés a méhből általában lepény eredetű, azt mondták. Mindenesetre így is úgy is a fekvés plusz gyógyszer a kezelés, bármi is az oka.
2019. szept. 17. 10:30
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Én inkább arra gondoltam, hogy a teli hólyagom nyomhat valamit, ami, ahogy a nyomás elmúlik, vérezni kezd. Ha este gyűlne, és reggel folyna ki az esti adag, az már barna lenne az alvadás miatt szerintem. De örülök, hogy neked megoldódott, remélem, nálam is így lesz :)
2019. szept. 17. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 5 hetesen véreztem mikor elmentem pisilni tiszta piros vér jött. Akkor nem találtak semmit mai napig nem tudom hogy miért vagy honnan jött.

39 hkm

2019. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Belőlem ömlött a vér. Az orvosnak vödröt kellett alám kérnie miközben vizsgált. 11. és 12. héten történt ez. Nekem teljesen fedte a lepény a méhszájat. Másnapra mindkét esetben elmúlt a vérzés, még 3-4 napig volt barnázás. 16. hétre ment feljebb annyira a lepény, hogy kiengedtek a kórházból, és elkezdhettem sétálgatni. Egészséges kislányom született.
2019. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, pont tegnap kerültem kórházba vérzés miatt 16 hetesen, 1 hete is barnáztam. Nem tudni pontosan de lehet, hogy kicsit lent van a lepény és ezért.
2019. szept. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!