Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhesen normális, hogy...

Koraterhesen normális, hogy eléggé fájlalom a derekam?

Figyelt kérdés

Nagyon az elején járok, utolsó havitól számítva 4+5 nap.

4 pozitív tesztem van, amik szemmel láthatóan szépen erősödnek, illetve már múlt hét pénteken egyértelmű pozi volt az első tesztem is.

A mellem lassan 2 hete feszül, fáj, más tünetem (még) nincs.


Bennem van a félsz, mert mensi előtt nekem szokott fájni a derekam...bár akkor gondolom nem lennének erős pozitív tesztjeim.



2019. szept. 17. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez is a "mindjárt meg fog jönni" érzések egyike. Ahogyan voltál mindig menzesz előtt, az 5-6. hétig simán el fog tartani. Pihenj, ha nem érzed jól magad, de amíg nincs erős görccsel vérzés, addig jó. Boldog babavárást!
2019. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nekem is nagyon fájt a derekam és más pms tüneteim is voltak.
2019. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én is végig aggódtam az első trimesztert mert mindig akkor kezdtem el mensi szerűen görcsölni mint mikor épp aktuális lett volna a havi. És most már nem sokára megszületik a kisfiúnk :)
2019. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy érzem csak az első vizsgálat után fogok picit megnyugodni, feltéve ha minden rendben lesz 🍀 de messzebb van még azaz okt. 9. 🤞☺️
2019. szept. 17. 13:30
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom olvassa-e még valaki... sajnos nálam nem jelentett jót a derék fájdalom, szept.22.-én megjött 😔

Azóta még nem lettem várandós.

2020. ápr. 7. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!