Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensis görcs koraterhesen...

Mensis görcs koraterhesen hullámszerűen normális?

Figyelt kérdés

3 napja teszteltem erős pozitívat, tegnap kellett volna megjönnie. Tegnap óta hullàmokban jön ràm görcs, amely egész ijesztően erős tud lenni, 5-15 perc utàn enyhül. Tegnap vettem be 3x1 Magne B6-ot, ma vettem Magnosolvot, azt vettem be.

Nagyon erős mensis görcseim voltak koràbban (hányás-hasmenéssel fűszerezett szintű), most ahhoz az erősséghez hasonlít, mint mikor kezdődne. Orvoshoz csak jövő hét végén megyek, de aggódom. Normàlis ez?


2016. márc. 31. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem normális.
2016. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát van akinek terhesség első jele az olyan mintha megjönne érzés de azért a 10-15 perces görcs az már sok. Szerintem mielőbb beszélj az orvosoddal hogy mit tud javasolni addig is, de amíg nincsen vérzés nagy gond nem lehet. Viszont akkor azonnal menni kell orvoshoz. Addig is pihenj, próbálj konzultálni az orvossal hogy mit tudsz tenni a vizsgálatig ha nem tudsz elobb menni.
2016. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!