Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki komoly...

Van itt olyan aki komoly betegséggel kezdte a terhességet? (Influenza, himlő stb? ) Gyógyszert is szedtetek rá? Többi, fénykép lent.

Figyelt kérdés

5+2 hetes terhes vagyok. Vasárnap lettem nagyon beteg, elkaptam a kéz láb száj fertőzést a gyerekeimtől, ami felnőtt korban igencsak súlyosabb. Lázam volt, azt nem engedtem magasra szökni, algopyrint vettem be rá többször is. Hétfőn jött az iszonyatosan fájdalmas torokfájás. Nem bírtam nyelni, annyira be volt gyulladva. Kaptam rá antibiotukumot. Keddre elkezdtek kijönni a kiütések a kezemen lábamon és a szám körül. Ekkor még nem fájt, kedden még a torokfájással küszködtem. Szerdára a kiütések elviselhetetlenek lettek. Olyan érzés mintha megégettem volna mind a 2 tenyerem és lábam. (Fotót lent csatolok) Fogni nem tudtam, egész nap kesztyűben voltam. Mára azt mondom, hogy tűrhetően vagyok. Tegnap kellett volna dokihoz menjek, de szóltam neki a betegségről, és azt mondta inkább ne menjek el ne kapja a többi kismama. (Teljesen jogos) Így jövőhét pénteken kell mennem, ha minden jól megy akkor leszek 6+3 hetes. Aggaszt, hogy múlthét péntek óta minden nap tesztelek egy nem valami érzékeny teszttel, pont azért, h megnyugtasson, hogy erősödik a HCG. Tegnap nem teszteltem, hanem ma, és teljesen elkeseredtem, mert keddhez képest nem erősödött, hanem ugyan olyan. (Kép lent)

Az a kérdésem, hogy volt aki betegen kezdte a terhességet? Megmaradt a baba? Egészséges lett? Nagyon félek. Régóta várunk rá, decemberben volt egy missed abom. Erre tessék megint ilyen peches vagyok, hogy 4 hetesen már idegeskednem kell a betegség miatt. Ja, a legjobb eddig iszonyat fájt a mellem, örültem is neki. Sajnos 2 napja már az sem fáj, mégcsak nem is érzékeny egy kicsit sem. :(


2018. aug. 16. 14:54
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen a kezem.

2018. aug. 16. 14:56
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


18, 19, 20, 21, 22, és az utolsó a 24. Dpo. Frissen a tesztek színesebbek, élénkebbek voltak, száradás után kifakultak. Látszik, hogy a mai tesztem, nemhogy erősödött volna, tán még halványabb is lett a keddihez képest. :(

2018. aug. 16. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A teszt részére tudok reagálni, nem kell hogy erősödjön. Minőségi teszt a hcg teszt, nem mennyiségi.

Amúgy is ha baj lenne, akkor is hetek kire kiürül.

Elhiszem hogy aggódsz, de a tesztelésnek most semmi értelme már.

Inkább pihenj és gyógyulj.

Kívánom hogy minden rendben legyen veletek!

2018. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen sokkal halványabb volt a teszt mint nemvárt után pedig akkor már az egekbe volt a hcg m.
2018. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első gyerekkel én is összeszedtem valami komolyabb taknyot totokfájást gyógyszert kaptsm. 12. Hét előtt volt, nem lett gond belőle.

A lényeg hogy orvos lásson és szólj hogx terhes vagy mert akkor olyan gyógyszert kspsz.

2018. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jelenlegi terhességem alatt lett hólyaghurutom, antibiotiukomat szedtem rá, de mivel már pozitív teszt után kaptam el...így olyan gyógyszert kaptam, amit terhesség alatt is szedhető...remélem minden oké lesz

7 hetes vagyok

2018. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Pozitívan állok nagyon hozzá, és lehet, hogy butaságnak hangzik de beszélek a babámhoz, hogy tartson ki. Én augmentint kaptam elvileg lehet terhesség alatt szedni.
2018. aug. 17. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!