Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdeklödnék ki milyen tünetekb...

Érdeklödnék ki milyen tünetekböl tudta meg vagy érezte meg, hogy terhes lett?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ma tesztelem +at. nincs semmi tünetem. szó szerint.

ami van, azt utólag tudom csak rámondani, hogy talán azért. (ínygyulladás- tegnap írtam is ki ide kérdést ezzel kapcsolatban. plussz nincsenek a megszokott mensi előtti pattanások)

2010. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmi tünetem nem volt!!:)Csak 1 pozitív teszt és ennyi!!Könnyű terhességem volt!!
2010. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szinte az első naptól kezdve iszonyat égett a gyomrom és sokszor kellett pisilnem. január első napjaiban már éreztem ezeket és a menszi elmaradásakor 10-én már tudtam hogy baba van.
2010. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

En megereztem a beagyazodast es a nemvart elotti heten nagyon furcsa erzesem volt, ereztem, hogy osszejott a baba.A + teszt utan csak 2-3 hetre jelentkeztek a tunetek: faradekonysag, hanyinger, emelyges, gyomoreges, de mostanra mar szerencsere elmult.

17 hetes km

2010. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Álmos voltam szinte mindig. Pedig nagyon rossz alvó vagyok amúgy, és keveset is aludtam előtte. Viszont a terhesség 3. hetétől állandóan aludtam, ha tudtam :)

Ja, és a mellfeszülés, az a nem várt napjával kezdődött és kb. 2 hétig tartott.

Amúgy tök jól voltam, sok tünetem nekem sem volt.

28 hetes kismama

2010. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Természetesen nem jött meg a mensim,és totál száraz voltam,nem volt vizes folyás,semmilyen folyásom nem volt:)

29 hetes km.

2010. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

09:19 vagyok


nekem volt vizes folyás, el is keseredtem, hogy biztos nem sikerült

2010. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tünet nem volt, egyáltalán, az egész terhességem alatt. A BKV-n utazó hajléktalanokon kívül soha nem fordult fel a gyomrom. De tőlük nem terhesen is rosszul voltam...


Én onnan tudtam, hogy nem jött meg napra pontosan. Mindig is 28 napos volt a ciklusom, soha nem késett egy napot sem!!! Amikor nem jött akkor ahogy vártam, már tudtam, hogy baba van a dologban, de azért vártam egy hetet a teszteléssel. Azonnal sötét csíkok lettek a teszten! :) Azóta már 5 hónapos múlt a kis huncutom! :)

2010. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Teszt elött pár nappal iszonyatosan fájt a cicim...ez lehetett volna azonban pms is. Apjuk mondta is, valami nem stimmel, hogy még megölelni sem tud...aztán 2 napra rá fogmosás után jött a róka. Olyan erősen, hogy azt hittem, sosem tudom elengedni a klotyót. Én a fogkefére fogtam a dolgot mert vannnak problémáim olykor.

Aztán minden nap hánytam reggel...Aztán apjuk a 3. hányós reggelen megfogta a kezem és azt mondta csináljunk egy tesztet...két bika erős cs

2010. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

- bocsánat valamiért elküldte a gép a befejezetlen mondanivalómat-

Szóval 2 bikaerős csík volt. De mivel már egyszer sajnos túl voltunk egy vetélésen és olyan sokáig tartott újra teherbeesni, nem akartam hinni neki, úgyhogy hányás ide v.oda nem vettem róla tudomást vettem másfajta tesztet hátha tévedett amit használtam.

25 hetes vagyok. A róka azóta is látogat minden reggel sajnos, pedig azt hittem elmúlik úgy a 13 hét felé...

Aludni is szeretek de nagyon bárhol, bárhogyan.

2010. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!