Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Mindenórás" vagyok, és...

"Mindenórás" vagyok, és időnként már ingerlékeny, türelmetlen. Ezt fokozza, hogy a családtagok, ismerősök állandóan érdeklődnek, hogy megszültem-e már? Mást is idegesített ez a felfokozott érdeklődés?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én is a végét járom és akkora a pocim hogy már lassan 2 honapja mindenki kérdezi hogy hogy még nem szűltem meg? egyébként én is feszült vagyok de ez szerintem természetes
2009. jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Az utólsó hetekben már nem vettem fel a telefont, mert úgyis mindenki azért telefonált, hogy érdeklődjön. Ne foglalkozz vele, sajnos az emberek nem értik, ilyenkor ez már milyen zavaró.
2009. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyutterzek veletek, nekem mg 2het, de allandoan kerdezgetnek...Falura jottem a szuleimhez es mar-mar idegesito az allando erdeklodes idegenektol is. Kitartas, nincs sok hatra :)
2009. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem a kérdésekkel idegesítenek, hanem minden egyéb idegesít. PL. szegény párom (pedig tele van jószándékkal), a tengerimalacom állandó füttyögése... bármi. Remélem, hogy természetes, mert néha megérdemelnék normál esetben egy pofont a hisztimért. Dehát ezek az utolsó napok, hetek olyan elviselhetetlenűl hosszúak. Én már nagyon kíváncsi vagyok a pötyikémre.
2009. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én 06.17re vagyok kiírva, tehát nekem sincs sok :)

Engem szerencsére nem idegesít az érdeklődés. (lehet, hogy majd fog??)

De már nagyon türelmetlen vagyok, főleg, hogy voltunk 3an barátnők, akik terhesek voltunk, és már csak én vagyok egyben. Ez nagyon bosszantó, túl szeretrnék már lenni rajta, és a kislányomat puszilgatni!! ÁÁÁÁ

Én még örülök is, ha hívnak, legalább nem mindig a páromnak nyafogok... XD

Minden jót mindenkinek, csajok! Könnyű szülést és rengeteg tejet!

2009. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a megnyugtató sorokat!

2009. jún. 8. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!