Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt kevesebbet...

Szülés előtt kevesebbet mocorog a baba?

Figyelt kérdés
Holnapra vagyok kiírva tegnap és ma alig lehetett felébreszteni. Tegnap bicigliztettek, nyomkodták én is próbáltam felébreszteni egy bő fél óra múlva indult be, ma meg szinte végig aludta. Ettem két csokit, forró csokit hoztak teát is de semmire nem reagált csak ha jól meglabadázták a hasam akkor utána megint visszaaludt. Nagyon aktív baba volt eddig legalábbis.

2019. szept. 22. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinek hogy, nekem egyik se lassult le
2019. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A én fiam pont fordítva volt, 3 nappal előtte a szokásosnál is jobban kezdett pörögni, azóta is úgy maradt pedig már 2 éves.
2019. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Az enyém is belassult a múltkor, de most újra be indult :)
2019. szept. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már 40+1 hetes és még mindig egyben vagyunk :/
2019. szept. 24. 10:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem csoda. Biztos gyűjti az erőt. Amúgy mozogj sokat, hajolgass sétálj, szeretkezzetek hogy mihamarabb beinduljon a szülés. Kitartás, szorítok nektek
2019. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Naponta sétálok, szexelünk is meleg zuhany naponta de semmi 🤷‍♀️
2019. szept. 24. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!