Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha egyre kevesebbet mozog...

Baj ha egyre kevesebbet mozog a baba?

Figyelt kérdés

39 hetes terhes vagyok, és egyre kevesebbet érzem mozogni.

Nyilván a helyi is kisebb neki.

A védőnő azt mondta mozog, akkor nem kell aggódni. Hát nem.nyugtatott meg. Dokihoz jövő kedden megyek nst-re. Szerintetek aggódjak?


2019. márc. 28. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szàmolnom kellett napi 10 mozgàsnak kellett meglennie. Ha az meg van szerintem nincs gond. Legaläbb is nekem ezt mondta az orvos
2019. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt számolom én is. Az megvan. Csak eddig jóval aktívabb volt :/
2019. márc. 28. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha annyi meg van biztos egyre kevesebb a helye nem tud annyira mozogni èn is igu voltam ès 39+2 hetesen megindult a szülës.
2019. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem.meg menj be és nézzék meg. Akkor nyugszol meg. Nekem mindig azt mondja az orvosom,hogy inkább menjünk feleslegesen mint egyszer ne menjünk és akkor legyen baj.
2019. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvileg mozogniuk kellene ugyanannyit, max a mozgas valtozik meg, mivel kisebb a helye es nyilvan nem lenduletbol mozog, csak helyezkedik.

Nekem az ket nagyobb gyerek mozgott vegig ugyanannyit, csak mashogy. A harmadiknal 35, majd 37 hetesen is volt olyan problema, hogy egy-egy delelott alig ereztem a mozgast, sokkal kevesebb volt. Mindketszer telefonaltam miatta, behivtak a korhazbanes nst-re raktak.

Az elsonel meg minden rendben volt, a masodiknal nem volt teljesen OK a szivverese, hiaba indult be a mozgasa rendesen az nst alatt.

Nem volt nagy baj, de mar haza nem engedtek, meginditottak a szulest. Okat nem talaltak meg, a lepeny szep volt, a koldokzsinor rendben, megsem stimmelt valami. Epsegben szuletett a gyerek szerencsere.

Szoval en azt tanacsolom, hogyha valtozast tapasztalsz, akkor inkabb menj be, nezzenek meg.

2019. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!