Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet szó babarol?

Szerintetek lehet szó babarol?

Figyelt kérdés
12.en volt pete eresem, együtt voltunk a párommal, 2honapja szedem a vitaminokat is, a héten kellene meg jönnie de azon kívül, hogy a mellem nagyon megvan duzzadva mintha szilikon lenne más jele nincs. Lehetséges hogy vegre sikerült? :) Valakinek volt hasonló hogy nem érzett semmit de mégis baba lett?
2019. szept. 24. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy nyomorult tesztet. Annak több értelme van, mint ennek a kérdésnek.


Volt, akinek volt ilyen tünete és baba lett. Meg olyan is, akinek nem lett baba.


Sőt, olyan is volt, akinek nem volt tünete és baba lett. Meg olyan is, aki ek nem lett.


Ez a teljes igazság. Most jobb?

2019. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teszt
2019. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Normálisan is lehet válaszolni! Feszült vagy? Akkor inkább ne is válaszolj! Azért van ez az oldal hogy aki ilyet tapasztalt ossza meg mással. Alapból tudom hogy teszt az első de meg várok vele!!

2019. szept. 24. 10:54
 4/5 anonim válasza:
Nekem se volt semmi tunetem es most vagy 12 hetes terhes 😀 mostanra mar vannak tuneteim rendesen de az elso hetekben eszre se vettem hogy terhes vagyok csak hogy nem jott meg remelem ossze jott a kisbabad ! Kivancsian varom a valaszod ! Minden jot
2019. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem már a kimaradt menstruáció előtt 6 nappal halvány pozitív volt, 1 nappal előtte meg bivaj erős pozitív. Egy teszt nem árthat. :)
2019. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!