Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta terhes vagyok teljesen...

Mióta terhes vagyok teljesen megváltozott az önbizalmam, ami tudom, hogy normális, de hogy segítsek magamon?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt sokkal jobban adtam magamra, imádtam csajos lenni, sminkelni, öltözni,-persze nem hiúan, csak valóban tettem azért, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Na most semmi... Nem igénytelen vagyok nyilván, de se sminkelni, se " csininek lenni" nincs energiám, ha meg igyekszem, azt érzem nevetséges vagyok,na meg, hogy a páromnak sem tetszem. Ne értsetek félre, tudom, hogy ez az időszak nem arról szól, de aki így érezte Magát, hogyan tett azért hogy mégis nőies legyen?

2019. szept. 24. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyanez a helyzet 😄 imadok öltözködni, hajamat szépen rendbetenni.. miota várandós vagyok allandoan kontyba van,pedig fodrasz vagyok.

Nalam a hányós korszak most mult el, es mostmár kicsit tobb erom van magamra.

Biztos valtozik ez, kitartas ! :)

2019. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Ebből is látszik mennyire nem vagyunk egyformák. Nálam semmi nem változott ezen a téren a terhességtől, ugyanannyit foglalkozok magammal, a külsőmmel mint korábban. Sőt inkább nőiesebbnek, szebbnek érzem magam. Szerintem nem az a legfontosabb hogy mennyit foglalkozol magaddal, mennyire "rakod össze" magad, hanem hogy érezd jól magad a bőrödben. Minél lazàbban, természeteebben próbáld meg kezelni ezt az időszakot, ne parázz rá olyanokra, hogy igénytelen lennél vagy nem vagy szép, mert ez tuti csak a te fejedben létezik. Minden kismama gyönyörű! Azt meg végképp verd ki a fejedből hogy a párod nem lát olyan szépnek, mert most látja majd csak meg igazán a szépségedet!
2019. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Hál Istennek nem.

Nekem minden időszak szóp arról, higy nő vagyok.


Szülés után 2 órával nirmális fejjel fogadtam a látogatókat.


De mindenki más.


Engem feltölt a sminkelés


Itthon is formázott a szemöldököm, van rajtam egy nuds smink, pedig van olyan nap, amikor senki sem lát, a férjem sem sajnos.

Vannak persze olyan napok, amikor nem így sikerül😉

15 hós gyerek mellett vagyok 20 hetes terhes.


Szerencsére olyan férjem van , aki tudja, hogy szükségem van a visszajelzésre, így szavakkal is elmondja, mennyire a

Szép a pocakom, és hogy tetszek neki így is


Napi rutinba kell beletenni a dolgokat.


Nekem a fogmosáshoz tartozik a fésű és a sminkecset ..

Addig a pici fogatmos.. A bilivel ismerkedik.( ide-oda pakolja)

2019. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!