Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majdnem 8hetes terhesen ez...

Majdnem 8hetes terhesen ez normalis?

Figyelt kérdés
Sziasztok,7+5 vagyok ma, tehat par nap es toltom a 8.hetet. Dokihoz oktober elso hetere lettem visszahivva.Ezek ellenerr 5.hettol egeszen 2nappal ezelottig napi 3x hanytam es rosszul is voltam.Etvagyam nem volt viszont 2napja mar tudok enni kezd az etvagyam visszajonni es ma mar nem is hanytam csak picit emelyegtem a melleim neha fajnak neha nem..Nagyon ilyedt vagyok nehogy baj legyen,letezik hogy ilyen koran kezd megszunnni a rosszullet?Ja,es mar par napja szokott fajni a mehem mintha huzodna es folyton fel vagyok puffadva..:( Azt olvastam azert vannak pici fajdalmak mert a 2.kimaradt menstruacio idopontja kozeleg azaz 2nap mulva..Kerlek irjatok tapasztalatokat
2019. szept. 24. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen teljesen normális a mindjárt megjön érzés. Az is, hogy elmúlik a rosszullét... Ha elmúlik. Van akinek nincs van akit végig kísér van akinek csak az első pár hétben.
2019. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is voltak időszakok elején amikor pár napig elmúlt minden tünetem( hányás, émelygés) aztán minden folytatodott pár nap múlva..

Most vagyok 18 hetes, most múlt el 2 hete rendesen..

2019. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!