Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta nem kapok rendesen...

Napok óta nem kapok rendesen levegőt a náthától. Házi praktikák nem segítenek. Nagy baj, ha normális orrcseppet használok terhesen?

Figyelt kérdés

A kamillás inhalálás, a teák, a mentol negyed órával később semmit se ér.

Novorin 0,1 orrcseppem van itthon, az van ráírva, hogy nem áll rendelkezésre adat terheseknek és szoptató anyáknak.

Ti használtatok ennek ellenére orrcseppet?


2019. szept. 16. 17:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sós víz se használ.
2019. szept. 16. 17:48
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Használj nyugodtan


De csak amikor muszáj.

Rosszabb ha légszomjad van

2019. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Én orrcseppet, orrsprayt nem használnék, nem szokták javasolni, nekem a doki anno nem írta fel terhesen. Inkább vedd a szádon a levegőt, attól tuti nem lesz bajod.
2019. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Telen voltam terhes,persze jol meg is faztam. Azt mondta az orvosom,hogy nyugodtan hasznaljam az orrsprayt mert annyira keves hatoanyag van benne,hogy az a babahoz nem jut el es az rosszabb ha nem kapok levegot. Sot,en sajnos nagyon konnyen ra is szokok az orrsprayre,arra pedig mentolos kenocsot irt fel,hogy azzal kenegessem az orromat belul es igy tudtam elhagyni a sprayt
2019. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem ajánljak. Mert semmit sem ajánlanak. De reálisan pont semmi bajotok nem lesz, ha éjszaka fújsz az orrodba.
2019. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lenne orvoshoz fordulni, ha nem tudod kiüríteni az orrodat, az arcüreggyulladásgoz vezethet (nálam ez lett belőle). Az én orvosom amúgy csak növényi orrcseppet javasolt és tenger vizeset, egyik sem használt. Az inhalalas egészen jó volt. De más orvos esetleg mást mond és szerintem az a jó, ha van egy akiben megbízol, ahhoz elmennék és azt csinálnám amit mond. Itt fogsz kapni mindenféle választ de nem lesz egyetértés és a végén csak összezavarodsz
2019. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En nasivint használtam, a dokim mondta hogy ne kínlódja, nyugodtan. Ezek utan, ha mas problémám volt nem kínlódtam a házi praktikákkal. Egybol megkérdeztem az orvost, hogy mit lehet, es o sorolta...
2019. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De miét nem a dokidat kérdzed meg?Itt bárki bármit írhat.
2019. szept. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én használtam éjszakára, semmi bajunk. Nappal sok meleg málna teát ittam, literszámra főztem. Az eukaliptusz is hasznos dolog.

Amúgy semmit nem ajánlanak, de többet árt ha fuldokolsz + nehezen is megy túl a megfázás.

2019. szept. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tengervizes orrsprayt szabad, hisz abban természetes hatóanyagok vannak.
2019. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!