Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok spontán vetélés után...

Sok spontán vetélés után végre teherbe estem. Most 12 hetes vagyok, és a nagy boldogságból egyik napról a másikra olyan törés történt a kapcsolatunkban, hogy szakítani akar velem. Nagyon padlón vagyok. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Megjegyzem, hogy mindketten hibásak vagyunk, de ő nem ismeri el a hibáját. Nagyon félek egyedül felnevelni egy babát. Viszont nem hiszem, hogy mégegyszer sikerülne... Segítsetek nekem...
2007. dec. 9. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kérdés h megtartsd a babát hisz annyit vártál rá és ő nem tehet az egészről. Hidd el így is nagyon imádni fogod!!! A kapcsolat meg remélem rendbejön én szurkolok!!! Probálj nyugiba lenni mert a sok idegeskedés korán vetéléshez később koraszüléshez vezethet! 18hetes kismama
2007. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is próbálj meg megnyugodni, mert az idegeskedés se neked, se a babának tesz jót és a kapcsolatotok sem jön rendbe tőle. Bár a részleteket nem ismerem, próbálj meg azon dolgozni, hogy együtt maradjatok. Ha mindketten hibásak vagytok, és mégis fontosak egymásnak, ki lehet egyezni egy döntetlenben és okosan tovább lehet lépni. Azt azonban sose feledd, hogy csak a gyerek miatt nem szabad együtt maradni. Én nagyon remélem, hogy rendbe jöttök, próbálj meg hatni a párod józan eszére, és a babára pedig vigyázzatok! Drukkolok!
2007. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Szia.Csak akkor tartsd meg a babát,ha anyagilag is be tudod vállalni.És ha nem egy feszültséggel teli környezetben tudod felnevelni.Sokat segít ilyenkor,ha a családod Melletted áll.Sok sikert!
2007. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kíváncsi vagyok azóta hogy alakult az életetek. Leírnád, mi van veletek? Megvan a baba? Együtt maradtatok?
2009. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!