Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Mik...

5 hetes terhes vagyok. Mik azok a dolgok amelyeket el kell kerülnöm, hogy nehogy vetélés legyen belőle?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy a rozmaring és a cickafark mellékhatása lehet vetélés.Igaz ez?És ha nagy súlyt emelek?Nehezen jött össze a baba és nagyon szeretnénk a férjemmel ezért szeretném tudni hogy mik azok a dolgok amelyek elkerülendők.
2011. okt. 9. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy egészséges terhesség esetén nem igazán van olyan dolog amivel akár tudatosan akár véletlenül is vetélést lehetne okozni. Az a baba aki menni akar az menni is fog, függetlenül, hogy mit csinált az anya vagy mit nem.
2011. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fertőzések. Múltkor egy kismama a 21. héten szülte meg a babáját, mert az ovis gyerekétől elkapta a lepkehimlőt.
2011. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!