Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok megkapt...

14 hetes terhes vagyok megkaptam a kombinált tesztem eredményét?

Figyelt kérdés

Alacsony kockázatúak lettek az eredmények,meg kell mutatnom most az orvosnak,vagy elég ha csak amikor legközelebb mennem kell a 18.heti ultrahang alkalmával mutatom meg.

Sztk-s rendelésre járok.


2019. szept. 25. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi ami sürgős teendőkre adna okot (márpedig nincs) akkor elég, ha a következő időpontodra viszed a leletet.
2019. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőven elég ha akkor viszed. Alacsony kockázattal semmit sem csinálnak csak ráírjak a leletre. Ennyi.
2019. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Elég vinni legközelebb. Én is sztk-ba járok, én vittem neki egyből, de csak azért, mert más lelet eredmények is összegyűltek, és nem adta még ide a 18 hetes uh beutalót.

15 hkm

2019. szept. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!😊
2019. szept. 26. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!