Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen tapadó méhlepény,...

Mélyen tapadó méhlepény, eléri a méhszájat. Ez mindenképpen császárt jelent?

Figyelt kérdés
Nem fedi, csak eléri. 28+2 hkm
2019. szept. 26. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még bőven feljebb mehet van rá idő úgyhogy nem.
2019. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont 28 hetesen volt nekem is rajta, 32 hetesen már a közelében sem volt. Nyugi! 😊
2019. szept. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez még változhat, nekem is volt, hogy így kezdtünk, ez ilyen idős terhesen még nem jelent császárt. Ha végére így maradna, akkor valóban császárt jelentene, de erre minimális az esély.
2019. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is így voltam mikor a fiammal voltam terhes. Szerencsére ahogy nött a méh a lepény is feljebb húzódott. Természetesen szültem.
2019. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is mélyen tapad. Neked fekvést javasoltak? Miket kell betartanod?
2019. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért, kedves válaszolók, Nektek szigorúan feküdni kellett egész nap?
2019. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett feküdni, szexelhettünk is, de alig érte a méhszájat. Szépen feljebbment a 32. hétre, sosem véreztem, görcsöltem, semmi.
2019. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Feküdnöm kell amennyit csak lehet (bár ez nem könnyű úgy, hogy van 2 kisgyerek itthon) WC és fürdésen kívül annyit mozogj még, míg elviszem a gyerekeket oviba. Kb 5 perces séta, így ennyit engedélyezett a doki

A doki annyit mondott, hogy maradjak vízszintesen amennyit csak lehet, hogy a baba súlya ne a lepényre terhelődjön, mert így még talán van esélye hogy arrébb menjen. (Bár azt mondta 1%ot ad neki, de ha ennyire félek a császártól, akkor imádkozzak 😶 hátha segít.)

2019. szept. 26. 19:37
 9/10 A kérdező kommentje:
22 hetesen nekem volt egy kis vérzés, így kórházban is voltam 3 napot a szexuális élet szigorúan tilos azóta, és ez valószínűleg így is marad.
2019. szept. 26. 19:40
 10/10 anonim ***** válasza:

5-6os vagyok. Nekem is volt vérzésem, kórház stb, 17. hétben vagyok. Nekem is mélyen van de nem érinti a méhszájat és szintén 3. baba, szóval alig tudok feküdni


Kitartás!

2019. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!