Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósságod alatt mennyire...

Várandósságod alatt mennyire voltak rosszulléteid és milyen nemű lett a baba?

Figyelt kérdés
Az is írhat nyugodtan akinek több várandóssága volt. :)
2019. szept. 26. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
a lányommal abszolút semmilyen rosszullét nem volt az elején, a 6-7. hónapban "rugdosta ki belőlem", ha csokit ettem, úgy 3-4 alkalommal. Ha nem ettem csokit, semmi bajom nem volt :)
2019. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Első terhességemmel semmilyen tünetem nem volt, másodiknál a menstruáció ideje előtt 2 nappal már hánytam, mint a lakodalmas kutya és ez így is maradt 4 hónapig, naponta többször. Mindkettő fiú.
2019. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első fiammal az utolsó hónapig dolgoztam, videkről bejárással, már a sárga busz latványától hányingerem volt. Első gyereknél rh ellentét is volt. Második terhességnél viszont otthon /gyesen/ voltam, semmi rosszullét nem volt, biztos voltam benne, hogy kislány lesz, annyira máskent éreztem magam. Ő is kukacos lett, viszont rh negatív, az en fiam! Szerintem minden terhesseg más, azonos szülők esetén is, nem függ a baba nemetől, a körülményektől, tapasztalattól jobban.
2019. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem voltak rosszullétem, egy fiam és egy lányom van.
2019. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ma töltöttem a 12. Hetet, állandóan hányingerem van, többször hányok.

Talán hétfőn az ultrahangon kiderül hogy milyen nemű lesz a pici :)

2019. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem voltam rosszul, nem émelyegtem egy másodpercig sem, hányni sem hánytam. Az első trimeszterben egy kis álomkórt leszámítva úgy éreztem magam mint bármikor máskor, kislányunk van.
2019. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Rosszullétek semennyire nem voltak, még csak hányingerem sem soha. Az első 3 hónapban azt éreztem, hogy 0-24 aludnék, de ez varázsütésre eltűnt, amikor beléptem a második trimeszterbe. Ezen kívül semmi. Kisfiam van.
2019. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Soha semmilyen rosszullétem nem volt, 4 lányom van. 😊
2019. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elején hánytam szinte minden reggel, de ezen kívül semmi nem volt. Kislányom lett.
2019. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhességemmel csak egy párszor hánytam az elején. Különösebb gondom nem volt, teljesen jól viseltem. Fiú lett. Most 25 hetes vagyok a második fiammal és még mindig egész nap émelygés hányás van jelen.
2019. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!