Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyat halványan x-epil...

Iszonyat halványan x-epil teszten (főleg fényben) látom a 2. vonalat. Lehet csak a reagens anyag? Mik a tapasztalatotok a teszttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Halvány csík is csík. De meg kell ismételni 2-3 nap múlva, mert lehet, hogy csak kémiai terhesség (volt).
2019. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira halvány hogy már-már azt érzem csak oda képzelem
2019. szept. 26. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor az csak a reagens helye.
2019. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon halvány volt az első tesztem. Nagyon kellett koncentrálni, hogy lássam. Pár napra rá már nagyon szép erős volt!! :) Várj pár napot, vagy ha nem bírod ki vegyél egy 10-es érzékenységű tesztet, pl Predictor Earlyt. Gyógyszertárban lehet kapni.
2019. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom, hogy az a teszt egy szar. Nekem csak másfél hetes késésnél lett pozitív, azt is időn túl.
2019. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés hogy mikorra nem várod. Alapvetően ha annyira halvány, hogy nem is látod igazán akkor az negatív. Mást többet nem fogunk tudni mondani így látatlanban, de gondolom ezt sejtetted? Nem értem a kérdést teljesen
2019. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd írj még :)
2019. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem baba lesz. :)
2019. szept. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha baba lenne, már elbüszkélkedett volna vele.
2019. szept. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!