Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baj? 14 hetes terhes...

Lehet baj? 14 hetes terhes vagyok.7 hetesen be kerültem a kh ba fenyegető vetéléssel egy hematoma miatt véreztem. Akkor kaptam Anti D oltàst. A rh negatív a vércs. Ma meg érkezett az ellen anyag vizsgàlatom ami pozitív lett.

Figyelt kérdés
6 hét mulva új labor! Miyen esélyeink lehetnek?

2018. júl. 2. 14:56
 1/7 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok! Kérlek a buta nem ide illő kérdésekkel kíméljetek. Amúgy sem a korom a lényrg
2018. júl. 2. 16:19
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
7 hetesen nem lehetsz terhes, Főleg, hogy 14 hetes terhes vagy. Kicsit zavaros a fogalmazásod.
2018. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
7 hetes terhesség nem terhesség? Egyértelműen le írtam hogy akkor kerültem be a kórhàzba.
2018. júl. 2. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Uristen milyen nehezen megy egyeseknek az értő olvasás :o

Kérdező, miért nem a dokit kérdezed? Szerintem nincs nagy gond, a szurit megkaptad...de az orvos többet tud mondani.

2018. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem én őt is, de csak annyit mondanak, hogy 6 hét múlva meg kell ismételni a vérvételt. Konkrét normàlis vàlaszt nem adnak. Vagy ők sem tudjàk vagy hogy ne idegeskedjünk. Azért kérdezek itt is hàtha valaki volt hasonló helyzetben. Én arra is gondoltam nem e a szuri zavarja be az eredményt.
2018. júl. 2. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 11 hetesen kaptam Anti-D-t; egy nagy vérzés miatt.

Most 37 hetes vagyok; még mindig pizitív az ellenanyag szűrésem; de mindig rá is írják, hogy a kapott injekció miatt. Legutóbb már csak nyomokban lehetett kimutatni. Ez a cucc nagyon lassan ürül ki, viszont ameddig kimutatják, addig az azt jelenti, hogy védett vagy, nálad nem fog beindulni az ellenanyag termelés.

Nekem az oltás után is volt egy még nagyobb vérzésem, és nem kellett még egy injekció, mert még védett az előző.

Szóval ne aggódj, ez csak jót jelent!

2018. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Remélem minden rendben lesz!
2018. júl. 3. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!