Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor távozott a nyákdug...

Kinek mikor távozott a nyákdugò? Mikor indult be a szülès utána?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
40+4en távozott, pár óra múlva elkezdődött, de 2 napig vajúdtam, szóval 40+6.napon lett meg a kicsi.
2019. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Május 20-ra voltam kiírva.

14-én délután kettő körül kezdődtek meg a rendszertelen fájások. Este 7 körül távozott a nyákdugó, este 9-kor már gyenge, de rendszeres tízperces fájásaim voltak.

Viszont nem tágultam eléggé, és nem is erősödtek a fájások, pedig már ötpercesek voltak, így reggel nyolc után a doki burkolt repesztett, meg tágítót kaotam. 10 körül indult be, a lányom 12:20-kor született.

2019. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van, egyiknél sem találkoztam nyákdugóval
2019. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39. héten távozott, fájásokat is éreztem elég erősen. Akkor azt hittem, hogy kezdődik,de nem folytatódott. Pontosan a 41. hétre született meg a kislányom.
2019. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39+6 kor távozott délelőtt. Másnap este a fiam fogtam a kezemben ☺️
2019. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kiírt napon távozott, majd 6 napta rá szültem, magzatvízelfolyással indult.

A második szülésnél nem találkoztam a nyákdugóval, akkor 40+2 hetesen szültem, fájásokkal indult, a kizolás előtt folyt el a magzatvìz.

2019. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerdán távozott a nyákdugó és szombaton kerek 39. hétre szültem.
2019. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!