Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek nincs fogadott...

Ha valakinek nincs fogadott orvosa miert nem adnak erzestelenitoto?

Figyelt kérdés
2 eve szuletem a fiamat akkor lehetoseg sem volt kerni. most jon a masodik es azert bosszanto hogy meg sem emlitik a dolgot...mashol is igy van?
2019. szept. 27. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Ez nem fogadott vagy ügyeletes orvos függő... Ha órák óta vajudsz, de nem igazán halad a dolog előre fel szokták ajánlani. Ha halad a folyamat szépen tágul az anyuka teljesen felesleges, ugyanis kb 1 óra míg jön az anesztes a cuccal és 1 óra míg hat a epidurális érzéstelenítő, gyakorlatilag lehet hogy addigra meg is születik a baba ha jól haladnak a dolgok.


Ha a második gyermeked várod pedig nyilván terhesgondozas alatt ez nem kardinális kérdés amit meg kell beszélni az orvosnak a kismamával...

2019. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem felajánlották, de nem kértem. Jó ütemű szülésnél felesleges. 😊
2019. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt fogadott orvosom, de soha nem került említésre sem, napokkal szülés után jutott eszmbe hogy amúgy létezik eda is...
2019. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
unokatesom angliban el ott alkalmazzak . ajanljak . nem biztos hogy szeretnem es sem ...csak most valahogy ugy felek ....hosszu volt a tagulasi szakasz a fiamnal ,gondolom ezert felek tole..
2019. szept. 27. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát senkinek eszébe nem jutott volna ezt felajanlani. Mondjuk elég jól haladtak a dolgok, ahhoz képest. 12 ora kórházban tartózkodás után született meg a fiam. De volt aki már 3-dik napja vajúdott...
2019. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk pl az aneszteziológusok nem foglalkoznak vele, mert örülnek, ha a műtétekhez és az intenzív osztály üzemeltetéséhez elegen vannak. Egy nőgyógyász van, aki adhat be edat. Ha valaki őt fogadja fel, akkor van rá lehetősége, ha nem őt, akkor nem. De január 1-től nem is lehet orvost fogadni szüléshez nálunk, így ez a lehetőség se lesz már.
2019. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kórházfüggő is


Nekem volt orvosom, fel sem merült az érzéstelenítés.

Nekem hetekkel később jutott eszembe, hogy akár van ahol adnak

2019. szept. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kórházfüggő. Ahol szültem 2x lehetett kérni, de maguktól nem ajánlják fel. Természetesseg partiak.
2019. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!