Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs fogadott dokim?

Ha nincs fogadott dokim?

Figyelt kérdés
Tehat ha nincs fogadott dokim akkor az apasagi nyilatkozathoz szukseges igazolast kitol kerjem? Ha uh-ra megyek vagy mehszaj vizsgalatra akkor ahhoz jarok aki epp rendel, most koltoztunk be 1 honapja tehat sajat dokim sincs akihez rendszeresen jarhatnek es nem ismerem oket. Barmelyik nogyogyasz ad ha megkerem? Ez hogyan mukodik? A vedonomet hiaba kerdeztem a fuleig sem jutott el, nem valami segitokesz. Tapasztalatok? Hogyan kerdezzek ra esetleg? Mi van ha nem allitjak ki?
2019. márc. 8. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

Apasági nyilatkozatot a gyámhivatalnál, vagy anyakönyvezönél Kell kérni, nem AZ orvostól. Mehetsz magánorvoshoz is, bàrmelyiket fölhívhatod, de a pénztárcádat ki Kell nyitnod, azt ne felejtsd el.

AZ sztk-ba bemész, ingyen megvizsgálnak.

2019. márc. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

első olvasd el mégegyszer az igazolást kérdezi a kérdező, amit az orvostól kell kérni!

igen mindegyik nőgyógyász ad, ha mész tanácsadásra vagy kérsz időpontot vizsgálatra a sztkaba, tuti adni fognak ;)labor beutalókat hol szoktad kapni?

úgy kérd,hogy az apasági nyilatkozathoz szeretnél igazolást kérni! Hány hetes vagy? valahol csak a 24.héttől adnak igazolást

2019. márc. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es olvasd mar el megegyszer koszi.. ha megvan az igazolas utana tudom hova kell menni es nyugi tudom hogy a maganorvos hogyan mukodik ne felts,ertelmezz.


2-es koszi mindent.

A vizsgalatokra vedonom es haziorvosom illetve akik uh vizsgalatot keszitettek azok kuldtek tovabbi vizsgalatokra. Altalaban vedonom. Kovetkezo uh-ra az aktualis nogyogyasz szokott aki epp vizsgal o javasolja mikor menjek.


30 hetes vagyok ezert kerdezem, lassan aktualis

2019. márc. 8. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!