Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babának?

Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
7 hetes kismama vagyok. Nem tervezett baba volt. Sajnos becsúszott. Előtte 2 évig próbálkoztunk volt férjemmel aktívan orvostól orvosig jártunk. Aztán jött a csúnya válás. Alapjába véve örülnék neki de ebben a helyzetben nem. Elég sokat buliztunk párommal mostanában. Ittunk is meg volt más is. Kérlek ne ítéljetek el. Lehet baja a babának ? Ezért vetessem el ?
2019. szept. 27. 23:19
1 2
 1/20 anonim válasza:
24%
Alkohol nagyon rossz hatassal LEHET a babara. Nem veletlenul nem szabad cigizni/inni. Az orvosod tudna pontosabb magyarazatott adni. Apropo, miert nem ot kerded meg?
2019. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mert hétfőre van időpontom
2019. szept. 27. 23:38
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

7 hetes vagy. Már tudod, hogy terhes vagy. Ha eddig olyan gyógyszert nem szedtél be, ami kifejezetten magzatkárosító lenne, akkor nincs gáz.


Az írásodból gondolom kabitoztal is. Én arra mindenképp rákérdeznek a dokinál, nyilván nem mindegy mit toltál.

2019. szept. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mióta tudom semmit nem fogyasztottam nyilván és az előtte lévő dolgokat is nagyon megbántam. Szívem szakadna meg a kicsiért :(
2019. szept. 27. 23:49
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Figyelj először is nyugi. Az első időkben nem vagy összekötve a babával. A gyógyszerek közül is nagyon kevés az, ami árthat abban az időben.


Nem vigasztalni akarlak, mert nem tudhatom ártott e bármi a babádnak, de nekem van olyan ismerősöm aki full kábszeres periódusában esett teherbe. Nem lett különösebb baja a gyerekenek- persze, amint megtudta abbahagyta. Kicsit mondjuk lassabban fejlődött a kislány, de azt már nem tudjuk meg, hogy emiatt e. Extasit tolt ő konkrétan és füvet. Ráadásul ő már olyan későn jött rá, hogy terhes, hogy elvetetni már nem lehetett, úh őrült mákja volt. A lényeg hogy a dokinak mondd el pontosan, mi volt meg mennyi.

2019. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon félek és nagyon féltem. Én már azt hittem nekem sose lesz babám teljesen letettem a dologról. És tessék pont egy ilyen helyzetben :'(
2019. szept. 28. 00:18
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy a volt férjed az apja?



Nem mindegy persze, milyen drog volt, de ha vmi gyengébb, akkor valószínűleg nem lesz baja.

2019. szept. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Ezt sajnos senki nem fogja tudni neked biztosra megmondani, a doki sem.

Lehet semmi baja nem lesz, lehet tök egészségesen születik, de akár később kiderülehet idegrendszeri éretlenség

2019. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem nem a volt férjem az apja. 1 éve van új párkapcsolatom.

Speed plusz eki volt :(

2019. szept. 28. 10:29
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

Az igen! Komoly, felelősségteljes emberek. Azért kábszeren élni nem mindennapos dolog.

Gratulálok.

2019. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!